Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Haho :)Most vagyok gimiben 3.os és van egy fiú aki tetszik. Mivel együtt van angolóránk a héten többször is találkozok vele, gyakran találkozik a tekintetünk. Egyik legjobb barátnőmnek az osztálytársa és nagyon jóban vannak mint barátok így elég sok dolgot tudok róla, de még soha nem beszélgettünk. Azonban ő az a típus, aki már több lánnyal is volt és megszokta hogy hozzá mennek a lányok és neki nem kell kezdeményeznie. Azonban én nem merek kezdeményezni, mert ha nem tetszek neki barátnőmön keresztül biztos visszahallanám hogy úristen ő bepróbálkozott nálam.. Meg már oké ez most izé lesz :D, de egy másik legjobb barátnőmnek is tetszett és bejelölte facebookon és írt neki de a srác nem írt vissza, de aztán máson keresztül érdeklődött barátnőm iránt, szóval lehet hogy csak nem mert lépni, mert úgy van vele ha vkinek nagyon tetszik majd lép a lány. A barátnőmet azóta már nem érdekli ez a srác, szóval nem haragudna/sértődne meg, ha lenne valami.

Szóval a kérdés hogy tudnék közeledni hozzá, meg hogy észrevegye hogy tetszik nekem, és szeretném őt jobban megismerni? Vagy felejtsem el?

Előre is köszi a válaszokat :)



2012. dec. 3. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Van!
2012. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!