Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb ember miért nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ember miért nem a saját szintjén keres magának párt?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni, hogy egy olyan srác, aki semmit nem csinál egész életében, csak otthon ül, esetleg maszturbál, hogyan hiheti azt, hogy esélye lehetne egy olyan nőnél, aki aktív életet él, társaságba jár, tesz azért, hogy jól nézzen ki.


Én férfi vagyok, elég sok időt töltök az edzőterembe, rendszeresen végzek aerob, és súlyzós edzéseket is. Ügyelek rá, hogy minőségi ruhákba öltözzek, ápolt legyen. Viszont ugyanilyen fontosnak érzem a belsőm ápolását, imádom a kulturális programokat, az önfejlesztést, és az új emberek megismerését.


Én sem tudnám magamat olyan nővel elképzelni, akivel nem vagyunk egy hullámhosszon. Miért hiszi azt rengeteg olyan ember, aki magával szemben igénytelen, hogy képes bármit nyújtani egy olyan embernek, akinek teljesen más az életvitele, és a napirendje?


Értem én, hogy a sok szűzfiú a nadrágjába élvezne, ha egy cicababát megkaphatna egy estére, de utána mit tenne vele? Én pl sosem terveznék hosszabb kapcsolatot egy ostoba lánnyal, mert tudom, hogy nem működne, teljesen más a valóságunk.


Miért nem keresnek a lassabb életmódot élő, visszahúzódóbb emberek hasonló párt maguk mellé? Miért siránkoznak itt, és keresik a tökéletes külsejű, és tökéletes belső tulajdonságú embereket, amikor ők nem nyújtanak semmit. Nem tesznek semmit azon kívül, hogy kiírnak egy idióta kérdést, amiben önmagukat sajnáltatják?


2012. dec. 4. 23:11
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
63%
Bocs kérdező, de elég valószínű, hogy egy otthonülős valaki adottságilag sokkal intelligensebb, mint te valaha is leszel a fene nagy küzdéseddel.
2012. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, de őszintén nem érdekel. Nekem teljesebb az életem, mint neki bármikor lesz. Nekem mostanra több élményem van, mint amennyit ő el tud képzelni, és sokkal boldogabb vagyok.


Lényegesen boldogabb vagyok így, hogy ki tudom használni a képességeimet, mintha szűzen halnék meg, mint Newton. Lehet, hogy még mindig tanulnak róla, de szerintem ő ettől nem élt boldogabb, vagy teljesebb életet.

2012. dec. 5. 00:29
 23/41 anonim ***** válasza:
27%
Azért jó tudni, hogy vannak még igényes férfiak. :)
2012. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 LeftBehind ***** válasza:
76%
Már bocs,de te mégis milyen indokkal ítélsz el másokat? Szóval kondizgatunk,szolizunk,bevásárolunk és máris mi vagyunk az atyaúristen? És mit szólnál ahhoz,ha inkább megpróbálnál segíteni azoknak,akiknek nem jutott annyi figyelem,mint neked? Miért nem mutatod meg nekik,hogy lehetnek ők is olyan kitartóak mint te? Én is bármikor feljöhetek ide és elkezdhetek pocskondiázni bárkit,én is értetlenkedhetnék,hogy mégis hogyan képes egyesek úgy levegőt venni,hogy teljesen mások az elképzeléseik,mint az enyéim!
2012. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
72%

Fúj de undorítóan beképzelt vagy! Semmi közöd ahhoz, ami nekem a teljes életet jelenti, szóval nekem ne gyere, hogy te teljesebb életet élsz bárkinél is, mivel ez szubjektív!


Én igenis itthon ülős típus vagyok, és ez nem azt jelenti, hogy rohadok a 4 fal között, és nem csinálok semmit.

Szánalmas vagy a fene nagy kultúráddal együtt!

2012. dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Önfényezésben igen jó vagy, az látszik. Némely körökben ez úgy tűnik, erény.....


Vagy esetleg te vagy az, Orbán Viktor? :)


Abban igazad van, hogy egy nem bulizós, társasági életet nem élő férfinek, szintén egy hasonszőrű pár való. Ez tény, én is ilyen párt szeretnék magamnak.


Viszont a stílusod okádék, tehát megint bebizonyosodott, hogy a nők a jó külsejű, viszont önelégült, nagyképű alfahímekre buknak.

2012. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik a hozzáállásod a dolgokról:) és jogos a feltevésed..
2012. dec. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Amiben egyetértek: Túl sokan nyafognak arról, miért nincsen barátjuk/barátnőjük, ahelyett, hogy tennének valamit ellene. Vagy hogy jaj, miért nincs szép barátnőm, amikor ők maguk sem jönnének össze egy csúnya lánnyal, szóval nincs joguk ezen hisztizni.


Amiben nem: Milyen jogon mondod azt, hogy boldogabb vagy más embereknél? Mivel feltételezhetően nemigen barátkozol "otthonülősebb" emberekkel, ezért honnan tudod, milyen az életük? Én is szívesebben szeretek otthonülni, vannak problémáim, de nem vagyok boldogtalan. Nekem az a kikapcsolódás, hogy játszok valamivel, vagy olvasok, vagy rajzolok. Ezért kevesebbet érek, mint te, vagy a többi ember? Kevés embert kedvelek, nem vagyok kifejezetten társasági, de nem is vágyok rá különösebben. Ettől még nem leszek alacsonyabb szintű, mint te.

2012. dec. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Igen ám kérdező, de míg most teljesebb életet élsz majd ez megfordul. Eljön az a pillanat (már pedig elfog) amikor besavanyodsz. Nem lesz teljes életed. Másiknak akiket leírtál annak meg eljön az, hogy többet fog élni mint te. Míg öregségedik ott süpedsz, mert kiélted magad addig a másik élni fogja. Nem marad semmi változatlan:) Mindenki változni fog az idő folyamatán. Te is bele fogsz esni. Mintha saját magad alatt vágnád a fát. Erre mondják: idióta.
2012. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, csak nem abba szeretünk bele akibe akarunk! És ha te beleszeretsz majd egy otthonülő, céltalan lányba, és eldobod a szerelmet az elveid miatt, csak magadnak köszönheted a boldogtalanságot! Ha meg csak olyan emberrel jössz össze, aki megfelel minden elvárásodnak, nem biztos, hogy megtalálod az igazit. De te tudod, mindenesetre sok sikert!
2012. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!