Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandii.11 kérdése:

Van egy srác aki tetszik de én neki nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy srác aki nagyon nagyon tetszik.De valamelyik nap az egyik haverja megkérdezte tőle és én neki nem. Nagyon rosszul esett. Tegnap megverték, és furcsa módon nagyon sajnáltam pedig megbántott. És én nem tudom elfelejteni. A haverjával jóba vagyok. És próbálok hozzá is közel kerülni. És még látom hogy szokott azért engem nézni. Most mitcsináljak?
2012. dec. 6. 15:37
 1/6 legly ***** válasza:

sajnos ez esetbe el kell tudnod engedned.. =/


Legly

2012. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de nem megy.!:s

és szerintem lehet esélyem csak nem ismerjük egymást.

2012. dec. 6. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem jössz be neki, nincs mit tenni.
2012. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak a haverjanak nem akarta bevallani, vagy szegyelli vmiert hogy tetszel neki. Vagy egyaltalan hogy egy lany tetszik neki. Hany eves vagy?
2012. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a szét teszed a lábad, az általában bejön.
2012. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! 12 éves vagyok ő pedig 13. De azóta már rengetek jó és rossz dolog történt.. Ha valakit érdekel írjon egy üzenetet és szívesen elmondom.
2012. dec. 29. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!