Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne értelme egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nos. Romániában élek. 17 éves leszek, de románul alig tudok valamit. Van egy lány, aki szintén a környéken él, de ő román. Én meg magyar. Értek románul, de nem tudok beszélni. A lány meg ért magyarul, de nem tud beszélni. Nagyon tetszik, sokat vagyunk együtt suli szünetekben, meg stb. Nagyon ciki, hogy így félig magyar félig román az egész szitu? Amióta ismerem, megszerettem a román nyelvet és egyre többet beszélek románul és őt is tanítom magyarul. Mivel egyre többet vagyok vele, kezdem megszokni a közelségét és kezdem meg szeretni. Barátnője mondta, hogy én is tetszem a csajnak. Szerintetek így van értelme az egésznek? Elnézést a helyesírásért vagy a rossz témáért, vagy a fogalmazásért.
2012. febr. 27. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyesírás? 2 nyelvtani hiba, 1-2 stilisztikai .. Ha nem az anyanyelved, teljesen jól írsz.

Bocs, kicsit kukacoskodó vagyok : )

Szerintem ez nagyon aranyos, főleg, hogy van mit tanulnotok egymástól, és szerintem csak plusz izgalom, hogy "különböztök". Ne ez legyen a szempont, ha felőled és felőle is klappol minden, akkor hajrá, tessék belevágni!! : ) Szurkolok.

2012. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő beszéljen románul,te meg neki magyarul,aztán majd megtanuljátok a két nyelvet perfektül:)

Van értelme!!!!Hajráááá:)))))

2012. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: több hibára számítottam. Amúgy M.O.-n laktam kis koromban 4 évet és románnál az alapok hiányoznak. Első 2 osztályt nem romániában végeztem :D


Második válaszolónak: köszi :)


Összegezve: köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2012. febr. 28. 06:14
 4/4 anonim ***** válasza:
persze hogy van értelme!!! ez így nagyon izgalmas! amúgy főleg ha tetszik teljesen mindegy hogy mi mit mondunk az számít amit te érzel! hajrá ;) szurkolok nektek!!!
2012. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!