Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt, hogy tetszel nekem mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt, hogy tetszel nekem mikor kell vagy egyáltalán fontos- e mondani valamikor?

Figyelt kérdés

Pl. elkezdek beszélgetni valahol egy nővel.

Egyértelmű neki is, hogy azért mentem oda hozzá, mert tetszik, és ezért kezdtem el beszélgetni vele, de

azért mielőtt randira hívom, ki is kéne mondanom, hogy tetszik vagy elég ha csak a nekem tetsző belső tulajdonságait bókolom, mivel tudja, hogy tetszik nekem?


2012. dec. 8. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
hát pl odamész hozzá buliban.. meghívod valamire, beszélgettek.. aztán ha már "csned" van , oda sughatod neki hogy mennyire szép stb :)
2012. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!