Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az lehet, hogy a pasi egy fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy a pasi egy fél órás netes beszélgetés után döntött úgy, hogy mégsem tetszem neki? Ez nem abszurd?

Figyelt kérdés

Úgy tűnt bejövök neki, meg akart ismerni, rám irt beszéltünk fél órát, aztán 1 nap múlva megint irt akkor csak pár mondatot és most már 1,5 hete semmi. Semmi olyanról nem beszéltünk ami alapján un-szimpátiát válthattam volna ki belőle, csak alapdolgokról volt szó, érdeklődtünk egymás felől.Ez csak nekem magas, hogy vajon miért nem keres? Nem én nyomultam rá, nem én harcoltam ki, hogy rám írjon, ő mondta..Segítsetek megfejteni, mert ez nagyon dühítő...

22L


2012. dec. 9. 14:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mit számít az, hogy tetszik vagy sem? Egy kapcsolatot nem ez fog meghatározni! Személyesen kell találkozgatni, randizgatni és nem pedig a net előtt várni az igaz szerelemre!
2012. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez így van. De nyilván nem én fogom randizni hívni!
2012. dec. 9. 14:16
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezért is tettem fel a kérdést! Mert szerintem ha tényleg ez alapján a beszélgetésünk alapján gondolta úgy hogy mégsem akar semmit akkor ez egy hülye, viszont utána még írt úgyhogy nem értem... Viszont ha nem ez volt a gond akkor halványlila gőzöm sincs, hogy miért nem keres.
2012. dec. 9. 14:17
 4/23 anonim ***** válasza:
A net az csak net. És ott hamar elmúlik a varázs. Vagy nem volt semmi komoly szándéka, csak kíváncsi volt, válaszol-e neki, nem ér rá, ezer oka lehet. Nem kell erre alapozni az egész elkövetkezendő szerelmi ügyeidet...mert most az jött le nekem, h jajj, mi lesz most akkor? Mi lenne? semmi, váltottatok pár szót.
2012. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Fél óra alatt simán ellehet dönteni hogy szimpatikus-e az a valaki, a fogalmazásból nagyon sok mindent le lehet szűrni. Szóval valószínűleg nem vagy neki szimpi.
2012. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy nem is akart semmit,de aztán végiggondolom, milyen volt velem élőbe és annyira meggyőző volt,úgy tűnt, hogy tetszem neki és tényleg meg akar ismerni és részéről bármi lehet.Megmondom őszintén, én azt hittem, valami olyat fog elsőre is kérdezni, hogy nem mennék-e el vele valahova...
2012. dec. 9. 14:24
 7/23 A kérdező kommentje:
3. Ha tényleg ez a helyzet, hogy nem voltam neki szimpi az alatt a fél óra alatt, akkor miért írt rám még utána is?... na meg ha valaki ennyire korlátolt, hogy chat alapján szűrje le, hogy ki mennyire szimpatikus neki, akkor itt tényleg nem velem van a baj...
2012. dec. 9. 14:27
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen ennyire fennakadni. Lehet külsőre nem jöttél be neki vagy talált egy másik lányt esetleg alapból nem akart semmit tőled csak sodródott az árral.

A szavaidból ítélve nem fogsz padlóra kerülni emiatt, inkább csak magyarázatot szeretnél de igazából ne érdekeljen a dolog lesz még 1 millió másik pasi aki szívesen beszélgetne veled.

talán írj rá, hogy akkor most mi van és derítsd ki az igazságot.

2012. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"A net az csak net. És ott hamar elmúlik a varázs."

Ez így van. Ráadásul ha többekkel is próbálkozik valaki, akkor a LEGszimpatikusabbat választja ki, és a többit félrerakja... én legalábbis így szoktam. :)

2012. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy a külsőmmel volt "gond". Sodródott az árral? Ezen még nem gondolkodtam....Viszont akkor sem értem, hogy ha alapból nem akart semmit akkor mi a francnak írt rám :D...
2012. dec. 9. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!