Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány keveset beszél?

Figyelt kérdés
Hátrány, ha kell egy kis idő, amíg feloldódik, és mond valamit, nem érzi úgy, hogy megállás nélkül kéne beszélnie. De egyébként jó vele társalogni, csak kell neki egy 5 perc, mire belemelegedik.

2012. dec. 4. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én se szeretek sokat beszélni.
2012. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. :)
2012. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem aztán nem zavarna, én sem vagyok az a beszédes.
2012. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen, zavarna...nem kell egyfolytában szövegelnie, de nincs semmi ami jobban lehangolna, mint amikor a lány kussol nagyban és kettőt nem szól, csak van mint egy fadarab, vagyis azt várja h az egész randit csak én vigyem előre.....sztem egy lány ugyanúgy "dolgozzon" meg egy kapcsolatért, amibe a beszélgetés is beletartozik...már ha akar valamit....
2012. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem szeretem a szűkszavú lányokat,mert a kínos csendnél szerintem nincs rosszabb.
2012. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, hogyha közben biztatóan mosolyog, hozzámér, vagy egyéb módon jelzi, hogy jól érzi magát, csak most épp nem találja a szavakat. Igaz, hogy ez csak a már kialakult bensőséges kapcsolatok esetén veszi ki jól magát, ismerkedés közben nem annyira; de sokszor jó tud lenni az "együtthallgatás" egy számodra fontos személlyel.
2012. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 El Greco ***** válasza:
Hát,ha már komolyabb fázisban van a kapcsolat,nem csak az elsõ randiknál,akkor nem zavar.
2012. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
ha csak 5 perc kel akkor nem gáz, de aki épp h válaszol ha kérdeznek, meg önállóan nem mond semmit az taszító, ilyen alapon egy szoborral is társaloghat az ember
2012. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én keveset beszélek, mégis meghódítottak, bár viszonylag sok volt a srác belefektetett munkája. No de ehhez hozzátartozik az is, hogy én tök jól elvagyok a csöndben, azért hallgatok, mert nincs mondanivalóm, és nem érzem, hogy kínos csönd lenne.

Ennek ellenére néha mondja, hogy beszéljek többet, de így két év után azért nekem se okoz problémát, hogy ha kéri, hülyeségeket beszéljek neki :D

2012. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!