Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatok ma rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ma rendes, normális férfit?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, 2 napja szakítottam a 28 éves barátommal, akit nagyon szerettem. (Eleve 1 éve ismerjük egymást.)Életemben először voltam szerelmes valakibe...

Elhanyagolt, de én türelmesen vártam, hogy mikor lesz ideje rám, mert dolgozik. Ezt csinálta velem 2 hónapig, aztán elegem lett ebből. A várakozással még nem lett volna baj, ha felhívott/írt volna mondjuk naponta egyszer, hogy: Szia édesem! Amúgy szeretlek és hiányzol! Te hogy vagy? Minden rendben? -Ennyi.

Azt hiszem ez egy alap dolog, és nincsenek nagy igényeim. Lehet, hogy ez a baj. Heti 3X találkozás+ telefonon hívjon, hogy gondol rám, szeret.

El vagyok keseredve, mert heti 1X találkoztunk, akkor se volt se együttlét, se akár csak ott alvás. Bennem mindig az motoszkált, hogy majd megváltozik...majd...hülye voltam. Fiatal vagyok még, minek pazaroljam az ezen való görcsölésre az időmet? ezért is szakítottam vele!


Engem egy őszinte, kedves csajnak ismernek az emberek,nem vagyok se drogos, nem cigizek, nem vagyok buta liba, aki mutogatja magát. Járok közösségekbe, vannak barátaim, vannak céljaim az életben. Mégis, miért ilyen emberekkel hoz össze a sors? Manapság, kiveszett a férfiakból az érzelmesség, gondoskodás? Biztonságot, nyugalmat, szerelmet szeretnék érezni egy pasi mellett. Ezt a hármat ennyire nehéz összehozni?


2012. dec. 9. 23:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, keressél mást mert neki csak jó ágymelegítő vagy.ennyi.
2012. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj rám , bár gondolom távolsági gondok lesznek :\
2012. dec. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van kedved beszélgetni, ismerkedni írj egy üzenetet. Én mondjuk a másik véglet vagyok, legalábbis ha a társam igényli, akkor mindenképp. És azt kell mondjam, azért vagyunk egyre kevesebben ilyenek, mert nincs rá igény ebben a korosztályban. Én pl. nem vagyok csúnya, sőt, a legtöbb lány megnéz és volt is már sok barátnőm. Azonban többségükkel testi kapcsolaton túl mást nem lehetett hosszú távon kialakítani, mert egyszerűen nem akarják magukat elkötelezni és megrettennek a helyzettől. Hiába a szeretet, a figyelem, a törődés, inkább választják a másik utat és majd 30-40 évesen mennek fel a társkeresőkre, mert addigra átverik őket temérdekszer és megsavanyodnak. Persze tisztelet a kevés kivételnek.

Én pedig legszebb éveimet úgy töltöm el, hogy kénytelen vagyok ehhez alkalmazkodni és előbb-utóbb beállni a bunkó, 'menjünk át minél több lányon' táborba.

2012. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Megértem a problémádat, de valamit súlyosan elbaltáztál már az ismerkedéskor: a legtöbb nő minden észérv nélkül 8-10 évvel idősebb pasit szemel ki magának. Ennek evolúciós okai vannak, de már 100,000 évvel meghaladtuk azt az időt. Azt gondolom teljesen értelmetlen egy olyan pasival megismerkedned, aki éppen a karrierjét építi és nyilvánvalóan stresszes, fáradt és amúgy is lelki társat egy 19 éves lányban én sem találnék, pedig csak 24 vagyok. Hidd el, már ez az 5 év iszonyú sokat jelent tapasztalatom szerint, egy 28-30 éves férfi nem talál társat 20 év alatti nőben. Paradox módon épp azokat fogod ki, akik megrekedtek az örök csajozós, gyerek énjüknél és pusztán kalandokat keresnek szabadidőként.

Normális, hozzád illő társat a legnagyobb eséllyel a saját korosztályodban fogsz találni, csak ne a érzelmi fogyatékos pasik között keresgélj.

2012. dec. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 ASOT ***** válasza:

Te szerintem siettél hamar durr bele, hamar beleszerettél , mindent elképzeltél h milyen szuper lesz meg happy meg miegymás.

Túl hamar beleélted magad a kapcsolatba...mielőttt még jobban megismerted volna.


Nyugi időd mint a tenger ráérsz legközelebb szép lassan komótosan.


Amúgy igen, ha egy pasi komolyabban gondolta volna akkor azért heti többször is találkoztatok volna, meg néha felhívott volna.


És te?

Te mentél hozzá, te volt olyan h kerested, vagy mindig csak ő ment?

2012. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mutass magadról egy képet.
2012. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Találhatnál, csak nem a jó külsejű pasikban..."

Rendes vagyok és a külsőm se szar.Szóval nem hinném,hogy csak azért mert valaki rendes,feltétlenül ocsmánynak is kell lennie.

2012. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
+1
2012. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!