Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha atmegyek egy fiuhoz iszogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha atmegyek egy fiuhoz iszogatni, filmet nezni, akkor az már annak a jele, hogy beleegyeztem, hogy legyen tesi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Igazabol szeretnem,hogy legyen csók/petting, de nem akarok kvanak tunni sem.

még nem vagyok 18, de ez szerintem nem lényeges ebből a szempontból


2012. dec. 10. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen értelmes fiú lehet az, aki egy lányt áthív iszogatni. remélem jól megerőszakol majd, megérdemlitek egymást.
2012. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha tetszik a fiu,probald meg az elso talalkozast nyilvanos helyre szervezni,peldaul menjetek el moziba filmezni,ismerd meg jobban es csak utanna menj el hozza filmezni, ha belemegy nem csak arra kellesz neki es igy nem tunik neki ugy hogy tul konnyen adod magad.
2012. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha hozzám átjönne egy nő iszogatni, beszélgetni, filmezni - vagyis elfogadna egy ilyen invitálást, akkor úgy értelmezném, hogy aznap lesz szex is. Úgyhogy egy ilyen meghívást elfogadni a beleegyezés jele.

Persze ne ismerem a fiút, sem téged, csak a magam nevében reagáltam.

Ja, és nyilván korombelire értem, mert a szomszéd nénit vagy egy tinit nem ilyen szándékkal hívok át :)

2012. dec. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!