Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha tetszik egy fiú akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
hhmm Úgy értem h esetleg keresitek a szemkontaktust,mosoly, próbáltok a közelébe maradni, hajsimogatás vagy egyéb non verbális kommunikáció? Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

2012. dec. 11. 03:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ránézek és elkapom a fejem. De ezt sűrűn, hogy ésrevegye. Ha sikerül felhívni a figyelmet és a fiú is vevő a szemezésre, akkor ha mélyen a szemembe néz, akkor én is tartom jó ideig (5-12 mp-ig) a szemkontaktust. (beszéd nélküli szemezésről beszélek!)

A hajcsavarás egy izgalmi állapot is lehet. Én szoktam néha. Tudom, hogy ezzel jelzek, de akaratlanul is múltkor amikor beszéltem az illetővel, elkezdtem csavargatni - aztán hirtelen észrevettem magam.... :)

A másik a lábfej körbemozgatás - bár azt meg azért is csinálom, hogy ne zsibbadjon a lábam.


Ja amúgy ha birjátok egy ideig a szemezést és rámosolyogsz a csajra és ő vissza, akkor az példa értékű. De ezt érezni kell. Itt nem 3-4 mp-ről beszélek, hanem beszélgetés nélkül egymást nézve, a külvilágot kizárva. No ha ilyen élményed is van, akkor nyert ügyed van a csajnál.

De ha nincs az sem jelenti, hogy nem lesz nyert ügy.

2012. dec. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Milyen jelzéseket tapasztalsz?


Egyébként én azt is szoktam csinálni,hogy kisebb segítséget kérek és odamegyek hozzá. Mindig azt várom,hogy veszi a lapot és elkezd velem beszélgetni, de most vagy zavarba van, vagy nem akar... habár kétleném, hogy nem akarna.... Ő kezdte magára felhívni a figyelmet, nem én.

2012. dec. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pucsitani szoktak, ez egy elég egyértelmü jelzés a szimpátiára.
2012. dec. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy én nem szoktam így flörtölgetni mindenkivel. Különben is csak egyetlen férfival tudom megcsinálni, hogyha rámnéz, akkor én is mélyen a szemébe nézzek - nem mindig sikerül, mert 10-ből 8x zavarba jövök, de szerintem már le kellett hogy vegye a dolgot.

Bár nekem olyan téren könnyű a helyzetem, hogy általában én kapom rajta, hogy figyel. Nehézség benne az, hogy hív el már végre magával...

2012. dec. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
mikor hív el...
2012. dec. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy pucsitasz egyböl elhiv.
2012. dec. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
:D Az túl drasztikus lenne... Én komolyan szeretném, nem csak...
2012. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 ktk312 ***** válasza:
51%
4#-es. mióta tart a szemezgetés, ha szabad tudni? :)
2012. dec. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát már elég régóta. Úgy jó fél éve ismerem (no az ismerem az egy kicsit túlzás...). Aztán úgy 1 - 1,5 hónapig láttam, hogy tekereg körülöttem, de nem vettem komolyan - kerültem a tekintetét. Aztán egyre szimpibb lett. De nem régóta beszélünk - no ez a beszélünk is elég túlzás.


De amúgy én voltam a #1-2 is, nemcsak a 4. És nem sulisok vagyunk... mielőtt azt hiszed, hogy valami kisgyerekekről van szó. Max. jól meggondolja a srác - ami szolgáljon mentségére.

No hallgtok egy kis zenét http://www.youtube.com/watch?v=pQkpv8seW10 Nem tudom meddig várjak még rá! Végül is úgy sincs "MÁS" dolgom. :D

2012. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

fiu vagyok de tapasztalat ha tetszel 1 lánynak keres sokat beszélget veled kedves stb

előzőnek ez jobb zene ;)

http://www.youtube.com/watch?v=eaTawbEn_d4

2012. dec. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!