Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha tetszik egy fiú akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
hhmm Úgy értem h esetleg keresitek a szemkontaktust,mosoly, próbáltok a közelébe maradni, hajsimogatás vagy egyéb non verbális kommunikáció? Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

2012. dec. 11. 03:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
És ha minden ok nélkül pirulnak a lányok/nők valaki jelenlétében?
2012. dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Akkor pukiztak.
2012. dec. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Fiú vagyok, de tudom mit csinálnak. Szerényen odamennek a közelébe, aztán ráugranak és addig csűrik-csavarják a fejét, míg egy cuppanós hang kíséretében az le nem esik a nyakáról.
2012. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

#10-nek

A zenével nem tudom mire akartál célozni. Amúgy én is ilyen mosolygós vagyok. De egyébként én nem játszok a sráccal. Komolyan veszem. A szövegét nem tudom lejátszani most, mert dolgozok, de elolvastam online, hogy mit énekel.

2012. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

#13-nak

"...Szerényen odamennek a közelébe, aztán ráugranak ...."

Hátha az a szegény srác ezt várnám tőlem, akkor várhat még meg nem őszül. Max. akkor ugrok rá, ha ketten vagyunk egy szobába és betörnek. Akkor kérdés nélkül a nyakába ugornék. :) Nem érdekel, hogy mit gondolna.

2012. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Bár meglehet nekem is csókokat kéne dobálnom távolról. :D :) Hát ez nekem nem megy. Max odaköszönök távolról - no olyan már volt.
2012. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Egy Zsófi nevű lány válasza:
76%
nem mindig. van aki semmit sem csinál, vannak olyan lányok, akinek ha tetszik valaki, akkor elfordul vagy gyorsan elkezd nevetgélni. ez a lány típusától függ (nem mintha be lehetne így sorolni minket)
2012. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a közelébe szoktam sétálgatni az osztálytársakkal és úgy megpróbálni szemezni vele:)
2012. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%
igen, nézni szoktam, keresem a szemkontaktust, mosolygok, de ha nem ismerjük egymást és csak tetszik, akkor nem túlzás a hajsimogatás?! én csak nézem és mosolygok rá, aztán, ha tetszek neki, majd csinál valamit :) köszönni is szoktam... ha beszél velem (aki tetszik), kicsit zavarban vagyok és a kezeimmel babrálok :)
2012. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én néhány szót váltottam már vele. Úgyhogy nem ciki ha babrálod a hajad. (#1 én voltam) Úgyis csak akkor érti, ha tetszel neki.

Hidd el! így utólag sokkal kínosabb volt néhány napig az, amikor észrevettem, hogy néz, ránéztem és néztünk egymás szemébe iszonyat sokáig (csillogtak a szemei). Olyan volt, mintha levetkőztetett volna a szemével (anélkül, hogy végignézett volna, mivel folyamatosan a szemembe nézett). Mintha egy ovális kör behúzott volna magába. Megnyugtató volt a szeme.

No ezt utólag sokkal cikisebbnek értem, mint a hajcsavarást. Úgy éreztem, hogy kiadtam magam. Persze ő is. VAGY FIÚK!!! HA ILYEN TÖRTÉNIK VELETEK, AKKOR TI NEM VESZITEK ÉSZRE? Ugyan ilyen nekem egyszer történt eddig életembe, de nem hiszem, hogy ezt nem lehet észrevenni.


Úgyhogy utolsó nyugodtan csavargasd a hajad. :)) nem sok

2012. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!