Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek rosszul esik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek rosszul esik, ha a párotok egy másik lánynak írja, hogy csinos?

Figyelt kérdés

Facebookon írta ezt egy lány képe alá, hogy milyen csinos és nagyon szép, nőies arca van.


Tisztában van azzal, hogy önbizalomhiányos vagyok. Nekem rosszul esik, kicsit megalázónak is érzem.

Lányok, nektek hogy esne?


2012. szept. 16. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az, ha privátba írná korrekt lenne.

Így, ahogy Te is érzed, Rád nézve megalázó.

2012. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem bezzeg sose írja, hogy csinos vagyok, mondani is alig szokta...
2012. szept. 16. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, de nem szólnék semmit, nem akarnám, hogy emiatt hisztisnek gondoljon. Ha jó sokszor előfordulna megemlíteném neki, hogy most már rosszul esik.
2012. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tisztában van vele, hogy egy nagy kupac sz@rnak érzem magam a többi lány mellett, és mégis ezt csinálja..

Baromira elegem lett ma..

2012. szept. 16. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Barátom van, hogy megdicsér lányokat, de nem igazán érdekel, mert az egész olyan udvariasság, mivel főleg barátai, vagy barátainak barátnői... Én is dicsérek fiúkat, ha jól néznek ki, és egymást is dicsérjük, így csak egy szimpla "csinos vagy" még nem zavar.


Ha mondjuk már azt ecsetelné, hogy mennyire jók a melleid, és szívesen csöcsörésznélek, meg dugnálak és stb. akkor mondjuk én is kva mérges lennék.

2012. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
Szerintem az a lényeg h téged is megdicsérjen mindig, hogy milyen csinos és vadító vagy :) ha téged megdicsér akkor szerintem mást is megdicsérhet....nem?
2012. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Néha megdicsér, hogy "szép" vagyok, vagy "gyönyörű".

Nem tudja megérteni, hogy ezek nekem semmitmondó szavak. Én azt akarom hallani, hogy mi szép, mi gyönyörű rajtam. Az, hogy gyönyörű vagyok, hát nem tudok vele mit kezdeni.

Ezért szinte meg se hallom a bókjait, mert csak ilyen szép vagy típusú bókok. Sokkal többet érne, ha azt mondaná, hogy milyen szép arcom van, stb

De nem tudja megérteni.

2012. szept. 16. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:

kérdező én nő vagyok, de a leírás alapján éppen olyan módon viselkedsz ami elüldözi a pasikat. Azt mondja szép vagy és gyönyörű de te ahelyett, hogy örülnél inkább hülyeségeken akadsz fenn


22N

2012. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátod nem ért hozzá:) Alap, hogy a bók tartalmaz egy jelzőt és egy tárgyat.

Idézet

- Gyönyörű szád van, Nusika!

- Dehát az előbb is ezt mondtad!!

- Há tízezer éve ezt mondjuk a nőknek, mégis mindig megeszik!

Szép a szád, szép a melled, szép a szemed... Egyébként csúnya nő nincs. A csúnya nőket az ügyetlen palik találták ki.

Idézet vége.

2012. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Hülye vagy. :-)

Ha azt mondom a barátnőmnek, hogy "gyönyörű vagy", akkor nem az arcára, nem a mellére... hanem rá mondom.

Viszont a barátod kötelességből mondja, akkor baj van. Akkor tényleg nem te kellesz neki.

2012. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!