Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külföldi lányok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi lányok valóban sokkal kedvesebbek a náluk bepróbálkozó nem helyes srácokkal?

Figyelt kérdés
Például én eddig csak itthoni tapasztalatokkal rendelkezem, de amit tapasztaltam az az, hogy az itteni lányok durvák és lenézőek a szerintük nem helyes srácokkal, így már jó ideje egyáltalán nem is próbálkozom a hazai lányoknál személyesen, úgyis csak magamat aláznám meg és növelném az itthoni lányok amúgy is magas egóját. Persze tisztelet a kivételnek volt egy kevés lány, aki rendesen hárított és nem azt vágta a képembe, hogy ronda vagyok és úgy nézett, mint, aki gyilkolni tudna csak, mert udvarisan hozzámertem szólni. Csak azt nem értem, miért nem tudják kultúrált hanngemben és módon közöolni, ha nem vagyok az esetük, amikor én sem bunkó, alpári stílusban közelítettem feléjük.

2012. dec. 12. 00:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ismerek külföldi lányokat és tényleg sokkal kedvedebbek a magyaroknál!:)
2017. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!