Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lesz ilyen felfogás mellett...

Lesz ilyen felfogás mellett valaha barátom?

Figyelt kérdés

19 vagyok és még szűz. Lett volna már alkalmam elveszíteni, "megdugatni" magam, de nem akartam. Én először szeretném megismerni a másikat, hogy kialakuljon a szerelem, és legyen köztünk kapcsolat. És pár hónap után szeretném, ha arra kerülne a sor. Akikkel eddig összehozott a sors, viszont azt mondták, hogy szex nélkül nincs kapcsolat. Most én vagyok a hülye, hogy szeretném szerelemből elveszíteni? Én nekem ez több, mint két test egyesülése, oda nekem lélek kell, szerelem. Már kezdem elveszíteni a reményt. Van esélyem így? Vagy menjek bele az egy hónap utáni szexbe, hátha a kapcsolat komolyabbra fordul majd utána?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 5. 18:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Persze, hogy lesz! Csak türelem! f/25
2009. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

22 éves vagyok, ugyanígy gondolkodom, mint te, és van Kedvesem. Tudja, hogy én még nem szeretném, és türelmes. Mondjuk hálás is lehetek őérte, mert neki aztán tényleg nem ez a legfontosabb.

Szóval szerintem ne add föl! Várj az igazira! :) Hidd el, ő nagyon fogja értékelni! :)

2009. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is ugyanez a véleményem a helyzetről! Ugyan még csak 16 vagyok (szűz), de én sem akarok lefeküdni csupán pár hónap után senkivel... nekem is lett volna alkalmam a dologra, de nem akartam.

Ha igazán szeret a srác, akkor ha megbeszéled vele ezt a helyzetet, sztem meg fogja érteni. Hiszen gondolj bele, hogy ha vki azért kezd járni veled, mert azt várja, hogy leteljen az a pár hónap és lefeküdhessen veled, akkor ő nem téged szeret, hanem saját magát, az élvezeteit....

2009. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
ritka aki értékeli de hátha rátalálsz.Sajna már nem a 30-as években vagyunk és ha te nem adod be a derekad (ami nem azt jelenti hogy csak arra kellenél) akkor beadja más.A kapcsolat fontos része a szex.Ha te ezt megtagadod mert "jaj ismerkedni akarok....meg a gázasságig ne..." akkor azt mondjaák hogy oké aranyos és normális csaj vagy de pá.,és ha lelkitárs kell akkor majd megkeresünk.Más világot élünk már na és izgalmasabbat.Ez van
2009. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lesz! Attól talán megijedhet egy pasi, hogy ha valaki csak házasság után vagy több év után akarja, de pár hónap az szerintem elfogadható "várakozási idő".

28/n

2009. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem tagadom, hogy fontos része egy kapcsolatnak, de nem két hónap után nálam legalábbis. A legmegdöbbentőbb az volt, amikor azt mondtam, hogy kezdjük pettinggel, és a srác ettől elzárkózott, mert ha már az van, akkor ő nem tudja leállítani magát. Ez nagyon fájt már. Én megpróbáltam nyitni, adni magamból, és ő ezt semmire sem értékelte. Na mindegy.

Köszi még egyszer a válaszokat! Akkor reménykedek hátha majd valaki jön.

2009. márc. 5. 18:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes egy pasi, akkor lehet irányítani!

Velem nem szűzként, huszonéves koromban is volt olyan, hogy 1-2 hónapig csak "ízlelgettük egymást", illetve csak a pasi részesített örömökben, és csak később tértünk rá a szó szoros értelmében vett szexre. Túlélték. :D

HAgyod, hogy valameddig elmenjetek, aztán szólsz, hogy "ezt még ne", vagy "itt álljunk most meg" - ha szerelmes Beléd, annyinak is örülni fog, amennyit kap!

Ez nem kihasználás, csak fokozatosság.

2009. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Hát persze...ne hidd egy percig sem hogy nem neked van igazad..egy szerelmes rendes fiú vár amennyit kell....rám pl másfél évet várt..(18ak voltunk) és soha egy szóval sem mondta hogy de csináljuk már....

és ha valaki ilyet mondh nem tud megállni a pettingnél..pfff idiota..kár az ilyen után bánkodni...hidd el jön majd egy rendes srác aki odáig lesz érte hogy neki adod először magad...

2009. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

19 évesen vagy 22 évesen szűznek lenni azt hiszem, hogy nem igazán kiváltság vagy erény vagy hogy is mondjam, valami olyan amit értékelnek az emberek. Igazából nekem teljesen mindegy is. Én nem tartom természetesnek.

Nálam egy kapcsolat jó szex-szel kezdődik. Ha az stimmel, és a lány is olyan, egy nagyon jó kapcsolat lehet belőle szerelem is természetesen. Persze amíg 15 éves voltam én is nagyokat szerettem lányokba. Petting, meg kéz eltolások egyebek. De ebből kinőttem. És azért gondolom így ahogy.

Mindamellett egy rossz szavam nem lehet az eddig barátnőjeimre. Értelmes intelligens lányok voltak. Középosztálybeli iskolázott kedves családdal.

A lányoknál is volt ellenállás, mint amit írtok de valahogy legyőztem előbb-utóbb és senki nem panaszkodott hogy megbánta, hogy a társadalmi konvencióknak nem engedett és hagyta hogy én irányítsak.


Én úgy gondolom, hogy a 19 éves lány és a 22 éves is túlmisztifikálja a dolgot. Nem attól leszel boldog, hogy felkészülsz a szexre, mert az 16 évesen szokták. Attól leszel boldog, hogy szeret egy srác és szexeltek. Sokat. Mert szeretitek egymást. Nem váratni kell valakit, hanem belecsapni a lecsóba. 1-2 hónap még belefér, de fel kell rá készülni kb ti vagytok az a max 20% aki ilyen idősen szűz. És az ilyen korú srácok szerelem ide vagy oda hamar lepattannak, ha nem kapják meg amit szeretnének.

Vannak olyan vágyak amiknek lehet parancsolni, csak nem érdemes, mert nem fogsz vele semmit elérni.

Én úgy gondolom, ha van egy helyes fiú akivel megismerkedtél és kedveled (bár talán még nem vagy szerelmes belé, de már érzed a hiányát ha nincs veled... érted ugye? Ennél jobban nem tudom megmagyarázni ezt átmenetet, akkor lehet engedni neki, nem kell ellenállást tanúsítani) Nagyon könnyen meglehet, hogy várakoztatod készülgetsz, készülgetsz az ugráshoz, aztán megtörténik a dolog és azt mondod, auúúúú ez most nem volt jó, erre vártam eddig??


Lehet kicsit ködös amire próbálok rávilágítani.

Kicsit egyszerűbben és nem annyira cizelláltan:

Ne toporogjál sokáig, mert semmi értelme. Az élet jobbik része a toporgásod után fog következni.


Sok sikert mindannyiótoknak!


25/f

2009. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
jaj kedves elöttem szoló...1-2 hónap?16 évesen kell felkészülni rá?neh már te mond meg mi a normális...igenis erény akárhány éves..ha fiú lennék nem akarnék olyan léánnyal lenni akit elöttem 10en megb*sztak..2 hónap egy friss kapcsolatban épp hogy elég talán a szerelem kialakulásához...ááá én 16 voltam mikor összejöttem a mostani(első)párommal , most 21 vagyok...és másfél évet várt rám...szted ez elpazarolt várakozás volt?NEM! jó volt együtt sex nélkül is, ha szeretsz valakit szeretsz vele lenni...fél évig nem is pettingeltünk és semmi gondja nem volt vele, aki nem érti meg hogy egy mélyebb érzésű lánynak nem könnyű egy "alig ismert embert a testébe engednia azt tudom sajnálni...mert egy 2 hónapja ismert ember az még nagyon alig....
2009. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!