Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti felháborodnátok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti felháborodnátok ezen?

Figyelt kérdés

Lányok, Nők! Tegyük fel, hogy nemrég lett (kb. 2 héte) egy friss, komolynak induló kapcsolatotok. Nagy a pezsgés köztetek, a szerelem, mert ugye így az elején általában nagy a szenvedély....


De a párotok, aki úgyszintén odáig meg vissza van értetek, más lányok képeit nézegeti és "lájkolgatja" facebookon.


Mielőtt még kapnám a beszólásokat, tisztázzuk: NEM vagyok egy őrült facebook rajongó, nem is használom csak nagyon ritkán (nincs sok időm ezzel foglalkozni), csak a barátaim megjegyezték, hogy a "leendő vőlegényed" más csajok képeit lesegeti...


Alapból nem vagyok féltékenykedő típus, ha nem adnak rá okot, én nem fogok féltékenykedni. De mivel nő vagyok és vannak érzéseim, elkezdtem azon gondolkozni, hogy hiányzik a kapcsolatunkból valami, hogy már rögtön az elején más lányok látványát élvezi helyettem???


Pasik véleményét is szívesen elolvasom, mert végülis róluk van szó...


És lányok, Ti tanácsként mit javasolnátok, mit kezdjek a helyzettel? Megemlítsem neki, vagy hagyjam a fenébe, mert b*romság az egész?



2012. dec. 12. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Baromság. Nézegetni meg likeolni lehet, HA ezen kívül nincs más akkor hagyd a fenébe.
2012. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel semmi baj. több, mint 4 éves kapcsolatom van, hűséges vagyok, mégis nyilvánosan megbámulok bármilyen szép nőt az utcán. ezzel még nem csalom meg, nem is akarom, csak a szemem legeltetem.

21F

2012. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod egy férfi szerelmet fogad nem vakságot.
2012. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felháborodnék. Eddig soha egyik barátomnak sem jutott eszébe ilyesmi. Meg is haltak volna.
2012. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Ha fiúk képét lájkolja, akkor meg b*zi? Vagy máshogy kérdezem: te szoktál lájkolni képeket? És ha te képet lájkolsz, akkor azt azért teszed, mert szerelmes vagy a kép feltöltőjébe, vagy csak egyszerűen szexuális ajánlatot akarsz neki tenni?


Komolyan, hol éltek ti? Tanuljátok már meg helyén kezelni a dolgokat. A like egy egyszerű like, nem félrelépés...

2012. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy fiu/ferfi mindig meg fogja nesni a jo noket, akkor is a fulig szerelmes a parjaba. viccesen meg lehet dorgalni de nincs ertelme kiakadni ezen, amugysem tudsz valtoztatni rajta.
2012. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*nezni*
2012. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Butasag, ilyesmin nem haborodnek fel.

Sot, ha egy jo not latok az utcan meg en szoktam megjegyezni a baratomnak, hogy nezd milyen jo segge vagy cicije van. Nem azert mert leszbi vagyok, hanem mert en is eszreveszem a szepet es megosztom a parommal.

Elofordul az is, hogy meg o hurrog le engem, hogy az a csaj tul kover vagy tul lapos stb.


Azt mondod nem vagy feltekeny tipus csak nobol vagy es....Hat ki kell abranditsalak, mert ha ilyesmin te fenn akadsz, akkor nagyon is feltekeny tipus vagy. En is nobol vagyok es egyaltalan nem feltekeny es ezert sosem zavart ha a baratom (vagy barmelyik pasim a multban) esztetikai elmenyt talalt egy masik noszemelyben. Amig nem tapogat/qrogat/flortol stb, addig nincs gond!

2012. dec. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!