Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nálam csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nálam csak olyan lányok kezdeményeznek vagy olyanoknak jövök be és tartanak helyesnek, akik nem kellenek egy fiúnak sem és ezt ők maguk is bevallják?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ez eléggé leviszi az önbizalmamat, mert itt is nem egyszer olvastam, hogy egy lány már személyesen is jelzett a srácnak, hogy bejön neki, meg, hogy ő szép lány és sok fiúnak kéne, de neki csak az az egy fiú kell. Nálam meg ilyen személyesen sosem történik, csak facebook-on szoktak ismeretlen lányok rám írni, hogy szia, mizu, hogy vagy, hány éves vagy? helyes vagy és mindegyik lány egy lelkironcsa vag ykülsőre látszik rajta, hogy kb. nem kell egy srácnak sem és nem is egy lány be is vallotta, hogy ő bizony nem jön be a fiúknak és már úgy szeretne egy pasit. Szóval úgy látszik én vonzom az ilyen defektes, csúnyácska lányokat és egy olyan lányt sem találok, aki számomra is vonzó lenne és ő maga is jelezné, hogy szabad a pálya bejössz nekem, mintha én csak ilyen tartalék játékos lennék, aki ha ló nincs jó a szamár is alapon kellek azoknak a lányoknak, akikért nem rajonganak a srácok. Ez nekem nagyon rosszul esik, mert amúgy is érzelmes srác vagyok, fontos lenne számomra, egy olyan lány megtalálása, akivel őszinte érzelmeken alapulna a kapcsolatunk. Sokszor egy nyavalyás ölelésért is bármit megadnék már szinte. Tudom szánalmas vagyok, de a való életben ezt úgysem hangoztatom. Senki sem tudja mennyire örülnk egy olyan lánynak, aki azért szeret aki vagyok és nem azért, mert más fiúnak nem kell csak én adok neki esélyt és azt sem igazán szeretem, ha csak azért, mert helyesnek tart máris szerelmet vall meg járni akar velem. Ez annyira nem őszinte és igazi. :S
2012. dec. 12. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedre ugyan választ nem tudok adni, mármint hogy ez mért van, de remélem az megnyugtat, hogy nem vagy ezzel egyedül...:(
2012. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legyél egy k.baszott nagy utcai köcsög egy diszkó köcs.g!! gyurjá bandázz bandával menj diszkóba, kötekedj mindenkivel, cigánkodj. imádni fognak a mai pinák garantálom ;)
2012. dec. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja még valmi, a börtön töltelék maszkot ne felejtsd el elötte felhúzni ;)
2012. dec. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert átlagosan nézel ki. A lányoknak csak a jóképű srácok kellenek, de akinek ilyen nem jut, az néha ráfanyalodik az átlagosakra is.
2012. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!