Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon jól gondolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól gondolom?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, de gyakran érzem azt, hogy de jó lenne újra középsulisnak lenni, hogy ott biztos találnék végre egy rendes lányt, aki járna velem. Amikor még buszoztam kiscsajokkal folyton volt, aki szemezett velem, jó volt tudni, hogy valakinek bejövök, de mióta nem találkozom fiatal 14-15 év körüli lányokkal azóta sajnos totál érdektelen vagyok a lány számára, főleg a saját korosztályom szemében, szinte észre sem vesznek, levegőnek néznek. Sosem szemeznk velem, de még csak rám se néznek.
2012. dec. 12. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én sem bővelkedtem lányokban tiniként, de nem kell az az időszak
2012. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinövi az ember, de gondolj bele, megéri a mai tini lányokkal kapcsolatban lenni? NEM. Egy huszonéves többe nyujtana neked, csak őket nehéz becserkészni. Nem elég a szemezés.
2012. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, csak nekem semmi önbizalmam, nagyon ronda srác vagyok, de valamiért mégis tudom biztsra, ogy bejöttem már 14-15 év körüli lányoknak. Gondolom ízlésficamuk van.
2012. dec. 12. 23:10
 4/4 Tyler913 ***** válasza:
2012. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!