Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tapadnak rám az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapadnak rám az alacsony lányok, ha nem vagyok magas srác?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a csajoknak magas pasi kell, én meg törpike vagyok és mégis bulikban az ilyen pici csajok másznak rám maguktól sokszor.

Egyszer egy magasabb ahverommal mentem bulizni és az egyik pici csaj egyből jött oda hozzám, simult meg táncolt nekem, míg haveromat, aki kb. 190 magas, meg észre sem vette. Egy másik buliban meg egy szintén pic csaj kérte, hogy kísérjem haza és mindenfélét kérdezgetett rólam.


2012. dec. 13. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert v nagyon jóképű vagy, v kamu a kérdés.
2012. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerinted kire tapadjanak alacsony csajok?

nyilvám alacsony srácokra ,mit kezdene egy alacsony csaj egy magas fiuval???

2012. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Tévedsz, általában az alacsony csajok is a magas srácokra tapadnak.
2012. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kamu szaga van ennek a kérdésnek, de nagyon. Az alacsony nők nagy része magas férfit választ maga mellé párnak.


[link]


Az alacsonyak férfiaknak értsd <175cm nagyon minimális az esélye egy magas férfivel szemben..

2012. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Tényleg így történt, ha hiszed, ha nem. Én is meglepődtem amúgy, de így volt. A magas haverom meg egy csajjal sem kavart. De amúgy nekem bájos, cuki, aranyos babapofim van lányok szerint, ha ez számít valamit.
2012. dec. 13. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu akkor bocs. Azt meg nem értem miért baj, ha tapadnak rád, nekem nincs ilyen sikerem náluk sajnos, én örülnék a helyedben.
2012. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hahaha cuki édes babapofi :D Na az tényleg be szokott jönni a lányoknál, még akkoris, ha a pasi vagy egy fejjel alacsonyabb a csajnál (tapasztalat)
2012. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Tévedsz, általában az alacsony csajok is a magas srácokra tapadnak."


Még szerencse, hogy csak általában. Kérdés hogy a magas srácok tapadnak-e rájuk. :)

2013. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!