Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ezért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezért nem találok magamank párt a saját korosztályomban?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem tetszik a korombeli 18-22 év körüli lányok jelleme. Mind olyna határozott, magabiztos, férfias jellemvonású, némelyik testalkatra is buldózer. :D

Nekem inkább a csendes, félénk, háttérben elbújó, kislányos, töorékeny, pici lányok jönnek be, akik olyan ritkák, hogy szinte már nem is léteznek ebben a korosztályban, ha találok is egyet az meg már tuti 4 éves kapcsolatban él. :D

Aztán rájöttem, hogy vannak a 14-16 év körüli lányok és ott inkább vannak ilyen lányok, de nem igazán tudom hogyan közelíthetnék feléjük, mert mindenki azt neveli az emberekbe, hogy ez már pedofília és emiatt én sem merek kezdeményezni náluk, bűntudatom is van, pedig semmit sem tettem még. Na szóval akkor marad a magány és a prostizás vagy mi lesz így velem? :D

Amúgy én is inkább kisfiús, fiatalos srác vagyok, van nem egy fiatalabb tizenéves haverom, akik mellett engem szoktak fiatalabbnak nézni. :D


2012. dec. 14. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz.De eléggé félre ismerted azt a korosztályt...
2012. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
igen mert a nök sajnos elférfiasodnak
2012. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rohadt komolynak látszik ez a kérdés a sok nevető smiley-val. Egyébként meg nem korosztály szerint vannak a tulajdonságok. Egy 18-22 év körüli lány is lehet törékeny, csendes és félénk.
2012. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Vissza Kéne venni a " :D " Ból...
2012. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Basszus, kérdező, szerintem te beteg vagy!

Miért nem jó neked egy egészséges határozott nő? tán nem kisebbségi komplexusod van mellettük?

Vagy csak egy buta lábtörlőt akarsz?

Az igaz, hogy a mai lányok határozottabbak, de csak azért mert a valódi tulajdonságaikat élhetik meg, mint egy egészséges ember.


Az olyan emberek, akik nem határozottak, csendesek, szótlanok, félénkek azok inkább lelki sérültek, mintsem nőiesek. Eleve ezek a tulajdonságok amik neked tetszenének, nem egészségesek. Már maga a félelem a gátlásosság nem jó.


Kicsi, törékeny lányok alig vannak (pl. 160cm alatt), a lányok zöme legalább 168-170 centi úgy nagy átlagban. (onnan tudom, hogy én az 166cm -es magasságommal szinte kicsinek számítok). Ez tény.


A mai 14-16 éves lányok között sok a buta liba, egy kicsit sem szerények, sőt inkább királylánynak hiszik magukat. Vannak ilyen kis félénk kislányok, de ők nem fognak bepasizni, mert gátlásosak. Vagy egy kis ártatlan szerencsétlent akarnál megrontani?

Úgy érzem, te nagyon félsz az egészséges nőktől...

Vajon mi lehet az oka?


Érdekes, h írtad a prostizást. Miért a prosti az szerény? Félénk? Szűzies?

2012. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is egy buldózer vagyok a 160 centimmel és 48 kilómmal..:D

20/L

2012. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Téged boldoggá tenne egy lány? Először élj szerintem, aztán ha egy lány megérdemel téged majd adj neki esélyt. Nem a párkapcsolat az élet értelme. 24F
2012. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt már egyáltalán csajod?! Vagy te is csak egy itt a gyakorin sipákolós lúzer balf.sz vagy?? Pedofil akkor lennél, ha a 6 évesekre buknál te gyökér! Vicces, hogy büszke vagy arra hogy alulfejlett a tested! De még az agyad is! Vihogós lúzer szűz szar vagy. És ez szégyen, nem pedig erény, te idióta!
2012. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen azért
2012. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a fiatalabb lányokhoz vonzódom.. 19/F
2015. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!