Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy az szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az szép, vonzó alacsony csajszik azok mindig ilyen 180cm körüli, vékony, enyhén izmos, karakteres arcú fiúval vannak együtt?

Figyelt kérdés
Nekem kerek, kisfiús pofám van és alacsony is vagyok, nagyon úgy tűnik ez nem jön be a lányoknak, vagyis a vonzó, szép lányoknak nem csak a számomra nem vonzóknak. Mondták már rám, hogy ilyen babapofim van és, hogy aranyos, cuki, helyes srác vagyok, mégsincs vonzó, szép barátnőm. Nem értem, hogy miért csak olyan lányoknál tudook sikeres lenni folyton, akik kb. a fiúk 90%-ának nem jönnek be és nekem sem sajnos.
2012. dec. 14. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenre van kivétel. Csajból is van akinek ez jön be alapból. Csak nagyon kevés. Rosszabbak az esélyeid másoknál, de azért van.
2012. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én is ioen fiu vok es egy nagy darab hájpacnival jarok es mindig elkeri a kajam es hizni akar en meg odaadom mert jo nezni ahogy hizik es szeretem a talpatol a mozgo hájon at na rengő zsírig.
2012. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!