Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, miért ilyenek kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért ilyenek kellenek nektek?

Figyelt kérdés
miért nem találok olyan fiút aki úgy fogad el ahogy vagyok, a fiúknak miért a "ribanc" stílus jön be ? akárhova megyek csak olyan fiúkkal hoz össze a sors akiknek az kell hogy minél rövidebb ruha, magassarkú stb ? persze én is nőiesen öltözködöm, csak annyival másabb hogy nem a disco zenét hallgatom meg.kinézetre is másabb vagyok fültágítóm , és piercingem van, de ez nem tetszik egyik fiúnk sem ?
2012. dec. 14. 21:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Képet kérek :)
2012. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például egyáltalán nem jön be a rib@nc stílus és szóba se állok olyan lánnyal.Szóval ne általánosíts!
2012. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
hát a fültágító nekem nem jön be:S
2012. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

ne általánosíts!

nem minden fiú vágyik ribire, köztük én se :D

2012. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szeretem az egyedi csajokat. Kép?
2012. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

NE ÁLTALÁNOSÍTSATOK MÁR B*SZKI!!

Nekem mindig a csendes,normális lányok jöttek be.Ha meg senkinek nem tetszel akkor vagy nem mutatják,vagy veled van a gond.

16/F

2012. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennyire általánosítani?

Nekem nem tetszik a fültágító és a pircing...

2012. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

elsőnek XD alap válasz ilyen kérdésnél


kérdező: A fiúk ilyenek, te keress férfit magadnak. A gerincesebbek jobban szeretjük a rendes nőket :)

2012. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Hole Hunter ***** válasza:
Fültágító és piercing...ezek valóban a szerény, visszahúzódó lányok ismérvei. Másfelől a könnyű csajoknak hamarabb és több pasi jut. Az áram is a kisebb ellenállás felé fordul...teljesen természetes dolog.
2012. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem pont azok a lányok jönnek be, mint amilyen TE vagy. Viszont olyan körökbe érdemes mozognod, ahol a srácok is inkább a magadfajta lányokat keresik. Mellesleg a disco zenét én is ki nem állhatom. Látod, máris itt egy kivétel: ÉN. 23F
2012. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!