Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kellenek a jó fiúk és miért imádják a rossz fiúkat?

Figyelt kérdés

Mindig is ezt tapasztaltam általános sulitól kezdve középsulin át felnőtt koromig, hogy mindig a rossz tanuló, rosszalkodó, tanárnak is visszaszájaló, nagydumás, laza srácokra tapadtak a lányok, míg a csendes, rendes, jó tanuló fiúk senkinek sem kellettek.

Én is elkezdtem rossz fiúvá válni és ennek hála már 3 lánnyal is smároltam, egyet pedig simán megdughatok és meg is fogok nem soká.


2012. nov. 26. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez van..
2012. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én rossz tanuló, rosszalkodó, tanárnak visszafeleselő általában 2-es magatartással bíró évente átlagosan 2 szaktanárit és egy igazgatóit kapó diák voltam, mégis 20 évesen randiztam először.

Gondolom az lehetett az oka, hogy 18 évesen még mindig 167 centi és 85 kiló voltam.


Vagyis az elmélet nem mindenkire igaz.

2012. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert ők általában erősek és meg tudják védeni a lányt, biztonságban érzik magukat mellettük
2012. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom, de ennek is meg van az oka. A rossz fiúkhoz olyan sztereotípiák tartoznak, hogy erősek, magabiztosak és nem utolsó sorban izgalmas életet élnek. A jó fiúkról meg az a képzet él, hogy nyámnyilák, otthonülősek, stréberek, unalmasak.

Mivel az ember hajlamos előítéletek alapján választani, így a fent felsorolt kapcsolt értékekből egyértelmű, melyek a vonzóbb tulajdonságok.

(Ez inkább amúgy is a fiatalabbakra jellemző, ugyanis a jó fiúk később válnak vonzóvá, amikor az eddigi negatív tulajdonságok valami oknál fogva átfogalmazódnak: otthonülős --> a családja az első, stréber --> szorgalmas és képes megteremteni a család számára az anyagi biztonságot.)

2012. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, a legjobb, ha tudod egyesíteni a kettőt. Tehát tanulsz, vannak terveid, elképzelésed, meghallgatod a lányt, stb., viszont néha mész a fejed után, egyszer kicsit elutasító vagy vele, vagy horzsolod egy kisebb beszólással.


Ez a hideg-meleg váltakozás brutális vonzalmat tud generálni bennük, mikor először tapasztaltam, rohadtul meglepődtem. Csak ne legyél kiszámítható, hogy te mindig ugyanazt, mert kinyírja a vonzalmat.


A jófiúkkal az a gond, hogy behódolnak a lánynak csupán a figyelméért, piedesztálra emelik őket. Pedig a férfi dolga az irányítás, ők is arra vágynak. Persze folyamatosan feszegetik a határokat, és mikor látják, hogy már nem vagy az igazi, már behajoltál előtte, akkor lassan elmúlik a vonzalom. Sose add fel a férfiasságod egy nőért, ez a lényeg.

2012. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Paff, képzelheted milyen lányok azok, akik a nagyszájú, barmokra buknak, de majd megtapasztalod. ;)

Én maradok a csendes, kedves, figyelmes páromnál, akire egy egész életet lehet alapozni. ;)

2012. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

És te se vagy jobb azoknál a csajoknál, akiknek a bunkó kell, "simán megdughatok és meg is fogok nem soká".

Gratulálok a sz*r jellemedhez, csak így tovább, olyan sz*r életed lesz, hogy csak na! ;D

2012. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!