Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lekések valamiről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lekések valamiről, ha 23 évesen nem csajozok, és nem is érdekelnek?

Figyelt kérdés

de meleg sem vagyok, meglátom más farkát, hányok.

valahogy nem érdekel még a csajok, meg a csajozás. jójó feláll rájuk a farkam, meg nézek poreszt is, de nemtom magam elképzelni párkapcsolatban, sem abban hogy megyünk valahova.

Ugyanakkor ha találkozok vmi csajjal, és belenézek a szemébe, valahogy érzem mire gondol. DE hát ugye azt csaknem fogom megkérdezni, hogy erre meg arra gondoltál?

Párszor már volt ilyen élményeben részem mondjuk.

pld:

rá se néztem a csajra, ő rámnézett oldalról, sóhajtott egyet, és rákérdeztem hogy azt akartad mondani hogy....?


és nagy szemekkel, fél vigyorral rámnézett, és azt mondta hogy igen :)



2012. dec. 15. 16:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ja és még annyi hogy úgy érzem hogy jó szerető leszek, és nagyon jó leszek az ágyban. szerintetek ez hülyeség?


Vagy nincs más hasonló kvalitású emberke, aki ugyanígy gondolja?

2012. dec. 15. 17:30
 12/17 anonim válasza:
Jo van már bódis gyula tudom h te vagy az!
2012. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Változott-e valami, így hogy már feltehetőleg betöltötted a 30-at?
2017. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ja, Buz.i lett.
2017. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja egy öntelt homi
2017. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
igen, meleg lettem :D
2017. szept. 24. 19:43
 17/17 anonim ***** válasza:
Komolyan?
2017. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!