Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a csúnyácska lányok előbb házasodnak?

Figyelt kérdés
A régi sulijaimból azok a csajok, akik előnytelen külsejűek, ducibbak voltak, nagyon nagy számban már most a huszas éveik első felében férjhez mentek. A szebb lányok egyelőre mind szinglik. Mi lehet az oka ennek?
2012. dec. 16. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Dugnak össze-vissza, és jó ez nekik így.
2012. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ha a csúnyák végre találnak valakit, azt meg akarják fogni
2012. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez csak egy vélemény, de szerintem azok a lányok, akik annyira nem szépek, jobban megbecsülik,ha találnak egy olyan valakit aki szereti őket, és jobban alkalmazkodnak hozzá, mégpedig szerintem a házassághoz tolerancia kell.


a szép lányok többsége kicsit elszáll attól hogy annyi pasi udvarol nekik, és azt hiszik magukról, hogy nekik "több jár" és ha egy pasi kicsit is unalmas lesz nekik, dobják.

2012. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
a 2. válaszolónak sajnos valahol igaza van.
2012. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt anyukám is mondta a 1x éves osztálytalálkozón avgy nem tudom már melyiken voltak meglepődve,hogy a legrondább lánynak lett a leghamarabb férje..
2012. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva látom, hogy a szebb lányok hamarabb házasodnak.


lehet hogy ők, mármint a kérdésben említettek, érettebbek, kifejezetten anya típusok, és sok fiúnak ez is kell. Meg lehet komolyabb a gondolkodásuk. 25/f

2012. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk azok a lányok házasodtak hamarabb, akik vidéken, kisebb faluban, közösségben éltek.

Ők, szinte egytől egyig azt csinálták, hogy érettségit letették, aztán hirtelen jött a koma, baba, élnek a kis faluban, és csinálják uazt amit a szüleik, nameg amit a kis közösség elvár tőlük.

2012. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Hozzáteszem, nem irigylem őket, ebben a viselkedésben sztem nem sok tudatosság van - mert meg tudják becsülni ha vki szereti őket - hát, megkérdőjelezhető sztem. Ez inkább amolyan jól hangzó kimosakodás.
2012. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!