Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a kevésbé szép/csú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kevésbé szép/csúnyácska párok ugyanolyan boldogok együtt, mint az "álompárok"?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Istenem! Szerinted a szépségen múlik a boldogság???? Hány éves vagy?
2012. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A kevésbé szép/csúnyácska párok is lehetnek álompárok....

nem az az álompár ha egy tiptop fazon meg egy plasztik bombázó van együtt.....lehet, hogy nem is szeretik egymást......

2012. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elsősorban arra gondolok, hogy ők azért vannak-e együtt, mert egymást "választották", vagy azért, mert akik az első számú választásaik lettek volna, azoknak nem kellettek.
2012. dec. 9. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:

"Elsősorban arra gondolok, hogy ők azért vannak-e együtt, mert egymást "választották", vagy azért, mert akik az első számú választásaik lettek volna, azoknak nem kellettek."


Mert egymást választották...De tényleg hány éves vagy? Ilyen egy buta gondolatmenetet......

2012. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert csúnya pasival max azért jön össze egy lány, mert nem jutott neki jobb. Akkor is csak kihasználja a srácot, és dobja az első alkalommal, ahogy megjelenik egy jóképűbb, v amikor már nincs szüksége rá. Tudom, mert többször tapasztaltam már a saját bőrömön.
2012. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

".... mert akik az első számú választásaik lettek volna, azoknak nem kellettek."



Micsoda? No is egy érdekes dolog. Azért mert az első választásuknak nem kellettek azért egy csúnyát választottak. A párválasztás nem úgy megy, hogy "Szia Édes! Tetszel nekem. Jól nézel ki és szimpi vagy..... bla-ba" Erre a pasi "drága hercegnő. Szép vagy de nekem nem jössz be."

Mire a hercegnő odamegy a csúf boszihoz "ó drága boszika! már csak te maradtál. nem tetszel nekem, de te maradtál"


Én nem is értem a kérdést. Az a férfi aki nekem most tetszik pl. nem lenne szupermodell. Nem azt mondom, hogy csúnya, de azt se hogy szépséges hercegnő. És nem azért tetszik, mert valaki másnak nem tetszettem és már csak ő maradt. Azért tetszik, mert a tulajdonságai alapján vonzó személyiségnek találom.


Elárulod kérdező, hogy hány éves vagy? Mert elég fura, hogy így fogalmazol...

2012. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

áh hülye vagyok! miket írok "hogy szépséges hercegnő."


herceget akartam. Ezen az idétlen kérdésen áhhhh

2012. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az álompár attól álompár, hogy boldog. Nem attól, hogy szép.

Mondd, elmúltál már 12? Mert ha igen, akkor viszont nagyon buta vagy.

2012. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az "álompár" csak a sztárok világába létezik. Ott lett kitalálva ez a szó. Sokra mondják, hogy álompár, aztán már vagy másodjára vagy harmadjára is házasodnak.

Butaság! Olyan egyáltalán nincs hogy álompár. Tökéletes kapcsolat sincs, de jól összetartó, szeretetben élő párok még mindig léteznek ebben a világban. Max. a mai fiatalságban már nem nagyon...

2012. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hova korcsosul még ez a világ?
2012. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!