Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és csomószor észreveszem, hogy engem néz, viszont nem mosolyog... Ez azt jelentheti, hogy azért néz mindig mert valami nem tetszik neki rajtam? Létezhet, hogy bejövök neki?
2009. aug. 22. 21:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem menj oda hoza es probalj vele beszelgetni ha nem is kerded meg elsore h tetszel e neki.de ha van agyi batorsagod akkor kerdesd meg tole egyenesbe,
2009. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és ezt kihagytam... Hogy kicsit így merengve néz rám vagy én nem tudom... Meg mintha sajnálna valamit olyan fejeket vág... Tudom kicsit hülyén fogalmaztam, de nem jutott más az eszembe. Egyébként meg szokott nevetni így a haverjaival ha hülyéskednek, ha beszélget valakivel vagy ilyesmi...
2009. aug. 22. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát lool az csak egy dolog h nem mosolyog mosolyogj te ráá és ha teccel nki vissza fog mosolyogni vagy max zavarba jön

ha meg nem mosolyog vissza akk érdeklődj bartaitól

h van e neki valakije vagy teccik e neki valaki...

2009. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
egyetértek az előttem szólóval
2009. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia hát ilyen fiú nekem is volt hogy mindig nézett de nem mosolygott és úgy nézett minta azt mondaná h "pf ez hülye?"

ilyen flegma feje van alapból is meg nem nagyon láttam eddig még mosolyogni úgyhogy nekem ezért nem mosolygott.. lehet hogy nála is ez van,bejössz neki csak nem mosolygós típus :)

2009. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát van aki nem szeret mosolyogni, de az is lehet hogy nem mer. Amúgy létezhet hogy bejössz neki. 99% hogy nem azért néz mert valami nem teszik neki.
2009. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!