Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nekem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem csak olyan lányokat sikerül felszednem, magamba bolondítani, akik egyáltalán nem az eseteim külsőre, nem is vonzanak? Miért félek a szép lányoktól, miért tartom őket olyan elérhetetlennk és tökéletesnek hozzám képest?

Figyelt kérdés

Most már nagyon kezd zavarni, hogy sosem tudok olyan lányt sem felszedni, aki nekem is bejönne külsőre. Ezek egyébként olyan lányok, akik kb. egy fiúnak sem jönnek be. Akik meg nekem tetszenek, a természetesen szép lányok, nem a műnők meg valamiért túlságosan jónak tűnnek és úgy érzem ez olyan feszültséget teremt, ami miatt nem tudok velük olyan laza és természetesen jófej lenni, mint a csúnyácska lányokkal, akik persze sorban belém esnek, mert mondjuk azért ők helyesnek is tartanak fura mód, pedig szerintem csúnya srác vagyok.

Csak azt szeretném már végre, hogy egyszer az életben legyen egy olyan barátnőm, aki külsőre is jellemre is az esetem, vonzó a számomra, akire büszke lehetek, aki számomra tényleg szép kívül-belül egyaránt. Én marha sokáig hittem, hogy a külső nem is olyan fontos, de úgy látszik mégsem tudok igazán boldog lenni olyan lánnyal, aki egyáltalán nem jön be külsőre.



2012. dec. 18. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
küldenél egy képet magadról kedves kérdező?? :D
2012. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minek szedsz fel/bolondítasz magdba olyanokat, akik nem tetszenek?
2012. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, olyanokhoz menj oda, akik igazán tetszenek, így sehova nem jutsz. Veszíteni semmit nem veszítesz egy leszólítással. (szerintem)
2012. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sokszor nem is kell tennem semmit csak úgy jönnek ezek a rajongók.
2012. dec. 18. 00:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor koptasd le őket, nekik sem jó, ha csak pl: egy dug@sra elcsábítod őket, aztán mehetnek a fenébe. Másra is gondolj ne csak magadra. Meg ugye a szerelem így nem fog elérni.
2012. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy arra vágysz, hogy a lány, szép legyen kívül belül. A lányok is erre vágynak. Te szép vagy a tőled csúnyábbaknak vagy veled egy szinten lévők szemében, a tőled szebbek pedig lagalább olyan szépekre vágynak, mint ők maguk.

A szépség pedig relatív, mindenkinek más a szép.

2012. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Légy türelmes.Nekem az ismerősöm egy kifejezetten nagyon csúnya fiú.De a barátnője!Egy gyönyörű szép arcú,magas,vékony,kinézetű lány.Tudod mivel fogta meg a lányt?Az intelligenciájával és kedvességével.

Ha ezek benned is megvannak,akkor teljesen mindegy milyen vagy külsőre!

2012. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

# 7/7

Én is kifejezettem csúnya vagyok, vagyis semmi vonzó nincs a küsőmbe, a vicc, hogy ezek a csúnyácska lányok komolyan gondolják, hogy szerintük helyes vagyok, de lehet csak így akarják benyalni nálam magukat. Amúgy utálom, hogy én is ilyen vagyok, azt reméltem, hogy a csodás jellem önmagában elég a boldogsághoz, rossz belegondolni, hogy én is egy felszínes dög vagyok, akinek a külső is számít, bár az önmagában kevés, a jellem a lényeg, mégsem tudok boldog lenni olyan lánnyal, aki külsőre nem jön be, de jellemre rendben van. Lehet velem van a baj és meg is érdemlem, hogy sose legyek boldog.

2012. dec. 18. 00:51
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Te, ezt még hányszor kérdezed meg? De most komolyan, válaszolj erre.
2012. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazad van. Ezzel a hozzáállással tényleg nem érdemled meg...
2012. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!