Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok ismeretlen lánynak bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ismeretlen lánynak bejövök, akik maguktól is kezdeményeznek néha, de amikor nekem tetsző lányoknál próbálkozom sorban küldenek el, nem jövök be nekik külsőre, miért?

Figyelt kérdés
Teljesen összezavarodtam. Fogadok itt sem jönnék be a lányoknak, ah küldenék képet max egy-kettőnek, aztán meg más nap jönnének a bejelölgetések ismeretlen lányoktól és aztán meg még rám is írnának, hogy helyesnek tartanak. Már tapasztaltam és totál össze vagyok tőle zavarodva. Néha úgy érzem helyes vagyok máskor meg inkább egy ronda senkinek érzem magamat emiatt. Olyan fura ez az egész. A lányok ennyire válogatósak lennének a külső tekintetében? Aki az egyiknek helyes a másiknak ronda?
2012. dec. 15. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Akiknél kezdeményezel azok szolidaritást vállalnak azokkal akik veled nem tudtak. Egyszer tegyél boldoggá egy nálad magától kezdeményező lányt és ki esel ebből a körforgásból.
2012. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első, tedd a szívedre a kezed! Őszintén, te összejönnél olyannal, akihez nem tudsz vonzódni testileg?
2012. dec. 15. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű. Egy igazi élet balszerencsése vagy. Csak egy példával élnék: Fasziként én is elég válogatós vagyok. Ottvan pl. Angelina Jolie. NEm vitatja gondolom senki,hogy elég nagy ideál a férifak közérben, 10 ből 8 dugná, szóval királynak van titulálva. Na és nekem is az a véleményem, hogy elismerem, egy optimális szerethető személy szép nő, de hogy az tény,hogy ha térden állva könyörögne,hogy legyek a párja, akkor sem lennék, mert egyáltalán nem az esetem. Szép, szép, de nem vonz egyáltalán. Semmi erotikus jellege számomra nincs. Nem jön annyira be az arcvonása, a teste meg úgy az egész dögunalom számomra. De ettől függetlenül szépnek találom, és mások is szeretik. Csak hogy lásd, így van ez, még ha egy full tökéletes ember vagy, akkor sem fogsz egy csomó nőnek bejönni, mert egyszerüen nem ezt az arcvonást, nem ezt a stílust, nem ezt az orgánumot szeretik, ami te vagy. Ekkor óhatatlanul is elküldenek a fenébe. Én sem raknám össze magam még 10/10 essel sem, ha nem tetszik jellegre, ha nem az esetem. Ezek akik elutasítottak szintén ilyen csillagos egekben az elvárási szintjük kategoriájú emberek egyébként. Akik meg bepróbálkoznak nálad, azoknak lentebb van úgylátszik. Nem mintha le akarnálak minősíteni,mert nem tudok rólad semmit, nem is érdekelsz, csak az írásod alapján írtam. De a helyzet az az, hogy ezt el kell tudnod fogadni, hogy mindig lesznek akik nem bírják az arcodat. Nők körében is de rengetegen. Azoknak nem fogsz kelleni akkor sem,ha fejreállsz!
2012. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!