Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végre egy szeretethiányos, érzelmes, odabújós, aranyos 14 év körüli barátnőt szerezni? Valami tipp, javaslat?

Figyelt kérdés
Már elgem van a sok beképzelt, egoista, érzéketlen lányból, egy gyengéd, szeretnivaló lányt keresek, de eddig nem volt szerencsém.
2012. dec. 18. 16:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 27, fiatalabb vagyok, valami troll szórakozik csak. :)
2012. dec. 19. 20:36
 12/14 anonim ***** válasza:
nézz jól körbe, sok van 14/l
2012. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

# 12/12

Sajnos én csak a jellemre szörnyella típusú lányokkal találkozom akármerre is járok. A rendes lányok pedig már foglaltak. A kedvencem az a 14 év körüli lány, aki konkrétan kigúnyolt és megalázott az orrom miatt. Ezek után én tuti nem fogok egy lányt sem leszólítani többet, kis szívtelen, érzéketlen férgek ezek a mai lányok. -.-"

2012. dec. 21. 22:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy csaj miatt ne add fel. Igen, vannak, akik ilyenek, és kitudjamiért de a pasik őket szólítják le ÁLTALÁBAN. Aki "szeretethiányos, érzelmes, odabújós, aranyos" nem is veszik észre, csak ritkán. Nyisd ki a szemed! Lehet, hogy nem olyan szép (kivételek vannak mindenhol), mint egy bunkó csaj, de legalább kedves, és biztos, hogy nem fog kigúnyolni!
2012. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!