Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet a neten elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a neten elhívni randizni a lányt?

Figyelt kérdés

Nos. Van egy lány a sulis csoportomból, akibe a lehető legnagyobb mértékben belezúgtam. Az a probléma, hogy eddig még nem sokat beszélgettünk egymással, de lehet hogy ő ettől függetlenül már valamit sejt a dologból (mostanában ha együtt vagyunk órán, a barátnőivel olyan furcsán viselkednek ott mellettem, de ezt inkább jó értelemben mondom). Szerintem valamit tehát már megérezhetett az egészből. Most arra gondoltam, hogy egyik este majd ráírok a neten, ott remélhetőleg kicsit beszélgetünk, és szép finoman elhívom valahova. Mivel szerencsére van egy olyan téma, amivel megfelelő esetben nagy plusz pontot szerezhetek a szemében, ezért is gondoltam erre. Vagy inkább első alkalommal még csak semleges dolgokról beszéljek vele? Azt viszont elég nyomulósnak is érezheti, ha minden este rámászok facen, mert ha esetleg mégsem szeretne velem komolyan ismerkedni, akkor ezzel minden esélyemet eljátszom? Ti mit gondoltok?

17/F


2012. dec. 19. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Egy próbát megér. Manapság már, bárhogy lehet randit kérni, csak ne legyél rámenős, és béna.Na meg attól függ milyen ez a lány, milyen pasikat szeret...macsós, vagány, vagy éppen visszafogott, udvarias....stb..
2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Egyáltalán nem egy ilyen mai átlagos plázacica ribancka, szóval normális programot is lehetne vele szervezni. Most már minden csak rajta múlik...
2012. dec. 19. 20:47
 3/5 anonim válasza:
Az jó ha nem olyan:) Akkor klikk rá, és beszélgess vele, hajrá. :) Hátha bejön.
2012. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki lép is.:D

Sok sikert:)

2012. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En igy szereztem meg a csajomat hogy interneten hivtam randizni :D
2012. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!