Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát sehol sem egy szép leány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát sehol sem egy szép leány, akinek bejönnék külsőre? Miért csak a nekem nem tetsző lányok buknak rám tömegesen?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy én hiába próbálok olyannal lenni, aki nem vonz testileg nem vagyok boldog, barátnak elfogadom az ilyen lányokat, de rájöttem többet nem szeretnék tőlük. Ettől tudom, hogy egy felszínes szörnyeteg vagyok, de az jobb, ha hazudok a lányoknak és úgy vagyok valaki mellett, hogy semmi vonzalmat nem érzek iránta. Egyébként meg tényleg nincs olyan szép lány, akinek bejönnék külsőre? Valahol le szeretném tesztelni, hogy vajon lenne-e legalább egy szép lány, akinek bejövök külsőre is, de nem tudom hol és hogyan tehetném ezt meg. Csak már tényleg zavar, hogy a szép lányok nem érdeklődnek felőlem vagy ők azt várják, hogy a fiú csináljon mindent?

Egyébként a számomra nem vonzó lányok meg sokszor maguktól kezdeményeznek nálam, igaz csak facebook-on.


2012. dec. 21. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Rád legalább azok buknak :/
2012. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nincs sehol se egy szép lány se. Most már befejezed? Miért írod ki állandóan ezt a kérdést?

"vagy ők azt várják, hogy a fiú csináljon mindent" Ezen azóta röhögök, mióta elolvastam.

2012. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küldj képet! 16/L kíváncsivá tettél :l
2012. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert átlagosan nézel ki. Szép barátnője csak jóképű pasinak lehet, átlagos srácoknak be kell érniük a csúnya lányokkal, csúnya pasi meg senkinek nem kell.
2012. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!