Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek mi állhat a hátterében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi állhat a hátterében? Fiúk/férfiak válasza érdekelne elsősorban.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb. 1 hónapja randizgatunk, és eddig nagyon jól elvoltunk, volt csók, ölelés, sok mindenre meghívott (ha valaki fizet valamit értem, az általában komolyabbat akar, nem?), de több nem történt (magyarul nem volt szex). Mondta, hogy szeretne tőlem később komolyabbat, csak nem akarja elsietni, mert ha elsietnek valamit, az sosem tartós. Ma meg közölte velem, hogy ő nem akar tőlem kapcsolatot, neki jó, hogy így elvagyunk egymással, de nem akar most lekötve lenni. Én ezen kicsit ledöbbentem.

Az egyik legjobb barátnőmmel beszéltem erről, szerinte arról van szó, hogy van a társaságában egy k.rógép (bocsánat a kifejezésért), aki lebeszélte a kapcsolatról (mivel a srác másokkal is ezt csinálta, több-kevesebb sikerrel). Valóban ez lehet az oka, vagy elrontottam valamit, esetleg valami más?

Normális válaszokat kérek.

17/L, és ugyanennyi idős a srác



2012. dec. 21. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon befolyásolható jellem, akár ez is elképzelhető.

Amúgy meg valószínűleg mégsem jössz be neki annyira, vagy időközben van neki láthatáron más, illetve a volt barátnője iránt érez még vmit.

2012. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt barátnő nem hinném, hogy állhat a háttérben, mivel ő kavarni szeretne velem (gondolom, meg akar dugni, meg tovább akarja folytatni azt, hogy smárolgatunk), ebből következik, hogy az sem lehet, hogy nem jövök be neki annyira. Lehet, hogy tényleg bennem van a hiba, mert nem ez az első eset, hogy szórakozgatnak velem..
2012. dec. 21. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi történhetett, de teljesen megértelek. Velem is hasonló történt. 2 hét alatt sok minden történt közöttünk, éppen, hogy csak le nem feküdtem vele. Én is azt hittem, hogy komoly dolgot akar, mert teljesen úgy állította be a dogokat. Erre tessék... Pasik...
2012. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak úgy állította be, ki is mondta! :D Gyűlölöm, hogy mindig ez történik velem. Nem szeretem magam sajnáltatni, de eddig mindenki átvert, akivel jártam, pedig annak ellenére, hogy mások szerint szép vagyok, sosem az agyatlan szépfiú kategóriában keresek párt magamnak. Eddig is nagyon nehezen bíztam meg az emberekben, de ezután még nehezebben fogok.
2012. dec. 21. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiú fél a kapcsolattól, lehet, hogy még nem volt neki, lehet, hogy kicsi a kukija, vagy titkol valamit. Az első párom előtt én is féltem a nőkhöz közel kerülni, mert nincs önbizalmam. (de nem kicsi a kukim, nem azért)


22/f

2012. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A legjobbat nem is mondtam: holnap elvileg találkoztunk volna, de én ezután a beszélgetés után nem sokkal lemondtam, arra hivatkozva, hogy segítenem kell itthon, erre megsértődött..

Elnézést mindenkitől, hogy itt öntöm ki a lelkemet, de egyrészt senki sem ismer, másrészt jelenleg egy barátnőmmel sem tudok beszélni. :D

2012. dec. 21. 18:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezelőtt 3-4 évvel volt már egy egy éves kapcsolata, utána is több hosszabb-rövidebb, szóval nem hiszem, hogy a szextől fél. Azt, hogy kapcsolattól fél, lehetségesnek tartom. Minden eddigi válaszolónak köszönök minden választ, de továbbiakat is várok. :)
2012. dec. 21. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Á nem kellett volna lemondani, én most szakítottam egy hete és ölni tudnék, hogy valami másik lánnyal beszélgethessek, barátkozhassak, sírjak a vállán, szerintem az a fiú komolytalan. Az utolsó voltam a 22/f
2012. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miért nem kellett volna lemondanom?

Igen, komolytalan, de nem értem, miért mindig ilyenekbe ütközök, mint a korombelieknél, mind a nálam 5-6 évvel idősebbeknél.. Komolyan, kezdem azt hinni, hogy a számomra elérhető, normális pasik vagy foglaltak, vagy melegek.. (nem sértegetem a férfi nemet, de mindig pórul járok)

2012. dec. 21. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én világ életemben komoly kapcsolat párti voltam, nem is volt alkalmi. És a barátaim, haverjaim többsége is ilyen.

Első válaszoló voltam, 25f

2012. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!