Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a legjobb randi helyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bob Smith kérdése:

Mik a legjobb randi helyek? Pontos helyekre lennék kíváncsi és nem az ilyen sablonra gondoltam, hogy mozi, meg kfc.

Figyelt kérdés

#randi #legjobb helyszín
2012. dec. 21. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Tesco.
2012. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ehhez azért többet kéne tudni :)

Nekem a favorit a New York kávéház, de imádom a századeleji enteriőröket. Viszont ha egy ezresből meg akarod úszni, akkor ne oda menj.

2012. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Balf.sz a kérdés. Ha meg egymásra vagytok kattanva akkor lehet bármilyen lepukkant is a hely, ti szárnyaltok. Bár az a sejtésem, hogy ezt te úgysem értenéd meg.
2012. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy melyik városról van szó.

Mondhatnám azt is, hogy ilyenkor kifejezetten jó kettesben andalogni a bécsi karácsonyi vásárban, vagy leírhatnám akár a kedvenc párizsi kávézóm címét is, de lehet hogy te pl kizárólag mucsaröcsögén belül szeretnél randizni, vagy budapesten, vagy ki tudja hol... Szóval így inkább nem írok semmi pontos helyet.

2012. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Budapest Jókai tér - Vörös Oroszlán Teaház. Igazi meghitt, beszélgetős hely.
2012. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdés viszont elég sablon,mert még a lakhelyed sem írtad meg,te észlény!

Honnan találjuk ki,hogy hol laksz?

Jósoljuk ki a betűkből?

2012. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként azt mondom, hogy:

-csajtól függ... van olyan ismerősöm, aki pl. nagyon izgő-mozgó, bulis, őrült emberke - na, ő ki nem állhatja a beszélgetős, nyugis dolgokat... ő pl. aquaparkban, koncerten is volt már első randin. Nekem meg színházban volt :D.


De ha már így kérdezted, saját szemszögből elmondom, főleg ha beszélgetős, ismerkedős randit szeretnél: pl. ha elvinnéd vmi szép helyre (nem étteremre stb. gondoltam, hanem mondjuk Kopaszi-gát, a budai vár, Margitsziget, Duna-part, vagy ami akad ott helyben, ha nem pesti vagy, én csak arról tudok beszélni), és sétálnátok, esetleg piknikeznétek. Vagy mondjuk a KFC-Meki-Burger King trió helyett vmi hangulatosabb, eldugottabb pici kis kockásabroszos étterembe, ami nem olyan drága, esetleg vmi teázóba, kávézóba - mindenképpen vmi igényesebb helyre.

2012. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!