Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi lehet a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi lehet a lánynál egy filnézés?

Figyelt kérdés
a lány azt mondta h a szereplők olyanok benne mint én meg ő meg hogy a filmben első randin csattan el a csók ezzel azt akarja h én is az elsőn csókoljam meg de még nem csókolóztam soha a lánynak meg azt mondtam h igen most mit tegyek? 14/F
2009. aug. 23. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szóval adsz a szájára egy puszit=csók. Nem csókolózásrol van szo az más. Adj a szájára egy puszit és ez a csók. A csókolózást majd később vagy ahogy jön a helyzet.
2009. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kicsit meredek 14 évesen rögtön lakásra menni nem gondolod? még ha nem is történik semmi, akkor is...
2009. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam először és nem tűnt fel. :) Csak nyugodtan, menni fog.
2009. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14évesen egyből lakásra...:D

Grat...

Én kezdjük ott hogy a barátnőmék házát 3hét múlva kezdtem megközelíteni..

másfél hónap körül mentem először a csajhoz xD

Addig max a báttyához mert az jó haver xd De amikor összejöttünk hanyagoltam az átjárást..


Figy.Mivel a csaj nyomul,találj ki valami kifogást..Mész ide-vagy oda nem érsz rá stb..Az meg hogy még nem csókolóztál úgyis ki fog derülni..Szerintem légy korrekt és mond el neki az igazat...:)

2009. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért találna ki kifogást, ha neki is tetszik? Hülyeség.
2009. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké de akk mi van ha a szüleivel is jóban vagyok?
2009. aug. 24. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a szüleit ismered és joba vagy velük nem nagy gond ha elmész hozzá. Szerintem. Azt nem tudom hogy milyen reakciójuk lessz ha eggyütt lesztek. Az már tőlük függ.
2009. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!