Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én miért nem tudok vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tudok vonzódni a nekem külsőre nem tetsző lányokhoz, hiába is kedvesek meg rendesek jellemre?

Figyelt kérdés
Sokszor látok jó pasikat dagadt, kövér, csúnya lányokkal és gondoltam én is megpróbálok lejjebb adni és olyan lányokkal összejönni, akik jellemre rendesek, de külsőre nem azok és valamiért nekem ez nem megy, mert egy idő után undort kezdek érezni és még szégyellek a lánnyal megjelenni is, annyira nem jön be külsőre, hogy már értelmét sem látom ennek az egésznek. Inkább maradok egyedül, pedig valószínűleg sosem lesz vonzó, szép barátnőm, mivel nem vagyok az a nagy társasági ember és adonisz sem vagyok külsőre.
2012. dec. 22. 13:30
 1/6 anonim válasza:
Ez azért van mert te még fontosabbnak találod azt hogy jól nézzen ki a barátnőd és nem azt nézed hogy a lelki társad legyen.! ez majd ki fog alakulni.még nem nőtél még fel ehez
2012. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De ez csak az én véleményem
2012. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem a jellem is számít, nem arról van szó, csak inkább olyan lányt szeretnék, aki külsőre és belsőre is vonzó a számomra vagy ez túl nagy kérés?
2012. dec. 22. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert neked egyelőre a külső a legfontosabb. Persze, fontos azért a belső is biztos, de elsősorban a külső az, ami miatt vonzódni tudsz valakihez. Idővel változhat az értékrended, ha érettebb leszel.
2012. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
23
2012. dec. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!