Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csúnya fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya fiúként találhatok valaha is olyan lányt, aki CSAK barátkozna velem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok helyes fiú és sosem lehetek a lányok álma, de mindig szerettem volna egy legjobb lány barátot, sajnos csak fiú barátaim vannak. A külsőm miatt azonban minden lány elutasító velem, nem akarnak ismerkedni, nyílván azért, mert nem vagyok az esetük és azt gondolják én is csak nyomulni akarok rájuk, hiába mondom, hogy ismerkedés nem egyenlő a járással.

2012. nov. 28. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
arra találhatsz
2012. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én szívesen barátkozom,bár nem vagyok egy beszédes típus
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te barátkozni is azért akarsz, mert akkor egy idő után hátha beléd szeret.
2012. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

persze!


de aztán úgyis megszereted szerelemmel is,...

2012. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Belém egy lány sem tud szeretni, elég a külsőmre ránézni, de mégis irigylem azokat a srácokat, akiknek vannak lány barátaik is, talán még segítene is egy lány barát jobban megérteni mi kell a lányoknak, ha már csúnya vagyok min tudok javítani, hogy ne undorodjanak tőlem.
2012. nov. 28. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha meg fenn all a kerdes akkor en baratkoznek veled. Ha gondolod irj uzenetet.

14\L

2013. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!