Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lusta vagyok csajozni? (megold...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta vagyok csajozni? (megoldás? )

Figyelt kérdés

Nálam lustább ember nincs. De halál komoly. Néha az is megesik, hogy egy-egy napot úgy ahogy átalszom. Hobbijaim egyik része (az év 90%ban):döglés,pihenés,lustálkodás,evés,ivás,főzés,alvás,fotózás,kocsmázás,színház mozi...stb(nem erőltetem meg magam)

A másik része(az év 10%ban) ilyen extrém kimozdulások. Utazás távoli helyekre, extra nagy luxusparty, síelés ilyesmik...

Egyébként jól nézek ki, nincsenek gátlásaim, és az eszem sem veszett fejsze nyele:P, csak hát ez a lustaság, meg egy kis flegmaság jellemez. Ezen kéne változtatni. Szerintetek hogyan?

Olyan ritkán van kedvem kimozdulni, h így aligha találom meg a nekemvalót. Csak ilyen rövidebb kalandok jönnek össze. De azt már unom.



2012. dec. 25. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Embereld meg magad.
2012. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
20
2012. dec. 25. 19:36
 4/14 anonim ***** válasza:

max egy ugyan ilyen lusta csajt kívánok neked :)

boldog karácsonyt!

2012. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van nálad lustább,ÉN.Én még ki se megyek a házból,ha nem kell dolgozni.Hát a csajok nem örülnek a semmit tevésnek szerintem.
2012. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a belső tulajdonságaiddal nincs nagy baj. A flegmaság kifejezetten tetszik :D
2012. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én lakótársam is ugyan ilyen lusta disznó, csak ő "lány".. gusztustalan ez az életmód. Egész nap csak fekszik az ágyba, déllután felébred, laptopon nézi a filmet, ki se kel csak ha wc-re megy, meg amíg beviszi a konyhából a kaját és folytatja tovább... a kis sertés
2012. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én már egy éve egyedül vagyok, de most már nekem is átment lustaságba.

Eleinte tudatosan nem akartam senkit magam mellé, egyedül akartam lenni,mert az elmúlt 3 évben kétszer égettem meg magam, és elegem lett a nőkből. De mostanra kialakult egy olyan életvitel, amin már kicsit nehéz lenne változtatni. Berendezkedtem úgy, ahogy nekem jó, úgy élem az életem, ahogy jólesik. Ez egy kicsit más szitu, mint a Tiéd, de a végeredmény ugyanaz. Pár napja mondtam ugyanazt egy barátomnak, amit Te: lusta vagyok csajozni. Talán még a flegmaság is jellemez engem is egy kicsit, de szerintem ez nálam azért van, mert a tapasztalatok miatt(sajnos , vagy szerencsére) elég jó emberismerő lettem(szerintem), és hamar átlátok a szitán. Na mindegy.

Szerintem ezeken csakis tudatosan lehet változtatni, úgy, hogy az ember egy kicsit megerőlteti magát. Igenis megadom az esélyt egy új ismeretségnek azzal, hogy néha kimozdulok, ha van lehetőség ismerkedem, stb. De egyébként nálam még nem jött el ennek az ideje, de azt tudom, és jó, ha Te is tudod: minél tovább húzzuk az időt, annál nehezebb lesz.

Azt kívánom Neked is, amit magamnak: találd meg a boldogságot!

Ja, még valami: mindig minden úgy történik, ahogy annak történnie kell. Most ennek van itt az ideje.

2012. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na ! azért én vitába szállnék mivel én vagyok a világ leg lustább embere ...

mondok is egy sztorit

10 éve ugyan abban a faluban lakom erre szerdán reggel várok a buszra és az egyik falu lakos (én már sokszor láttam meg minden ) meg kérdezte tőlem hogy mióta lakom itt,új vagyok -e .... mire elmagyaráztam neki hogy 2 házzal arrébb lakik tőlem ... :) ennyire nem mozdulok ki otthonról :D

2012. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9es,ez semmi,én 20 éve lakom itt,és szinte senkit nem ismerek a saját településünkről személyesen.És nem csak öreget,fiatalt se.Na néha vannak időszakok,amikor aktívabb vagyok,akkor talán mégse nyertem disznóságból.
2012. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!