Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lusta vagyok csajozni? (megold...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta vagyok csajozni? (megoldás? )

Figyelt kérdés

Nálam lustább ember nincs. De halál komoly. Néha az is megesik, hogy egy-egy napot úgy ahogy átalszom. Hobbijaim egyik része (az év 90%ban):döglés,pihenés,lustálkodás,evés,ivás,főzés,alvás,fotózás,kocsmázás,színház mozi...stb(nem erőltetem meg magam)

A másik része(az év 10%ban) ilyen extrém kimozdulások. Utazás távoli helyekre, extra nagy luxusparty, síelés ilyesmik...

Egyébként jól nézek ki, nincsenek gátlásaim, és az eszem sem veszett fejsze nyele:P, csak hát ez a lustaság, meg egy kis flegmaság jellemez. Ezen kéne változtatni. Szerintetek hogyan?

Olyan ritkán van kedvem kimozdulni, h így aligha találom meg a nekemvalót. Csak ilyen rövidebb kalandok jönnek össze. De azt már unom.



2012. dec. 25. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki kimozdulni is lusta, annak ott van Marok Marcsa...
2012. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvastam el a kifejtést nem. De egyből ez a szó jutott az eszembe: FACEBOOK
2012. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A-AAAAA No facebook. step 1: kimész terepre, bárhova, kávézóba leülsz, nézelődsz, leszólítassz egyebek. step 2: ha jól csináltad, akkor a dumcsi végén lesz egy telószámod vagy facebook elérhetőség, és így már más a helyzet, mintha random likolod, meg irogatsz neki, félig ismeretlenül. Mert benne lesz a pakliba az esetleges folytatás, hiszen már van egy pirospontod nála, tettél rá egy jó benyomást. Aztán pedig üsd a vasat amíg meleg!
2014. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kicsit gyakraban ki kéne menni az utcára. Ott garantáltan tudsz csajozni.
2014. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!