Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tart, míg kialakul egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart, míg kialakul egy párkapcsolat, ill. milyen gyorsan szoktak történni a dolgok a randizáskor?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi, mert mindenki mást mond. Van ez a hülye szabály, hogy az első randin nincs csók, más szerint simán lehet. Milyen gyakran "szokás" randizni az elején? Mikortól számítják kapcsolatnak? Milyen gyorsan történnek a dolgok? Most nem azt kérem hogy mindenkinél máshogy, azt tudom, de nálatok hogy megy ez, vagy mit gondoltok helyesnek?
2012. dec. 25. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet 5 perc de lehet 3 hét is
2012. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi interneten ismerkedtünk meg, így nagyon sokáig (1 hónap vagy egy picit több) msn-eztünk, kameráztunk, mivel 300 km-re lakik, első randin feljött hozzám, családomnál ebédeltünk és volt első csók, volt tapi, simogatás. Második randin, egy hét múlva, én mentem hozzá, náluk ebédeltünk, lefeküdtünk egymással. Utána több napra találkoztunk, volt hogy 3ra, volt hogy 5re, szépen összemelegedtünk, majd beálltunk arra, hogy havi egy találka, hol 2 nap hol 4 ahogy a suli (gimi aztán egyetem) engedte.A nyarakat zsinórban együtt töltöttük, 3 heteket egyfolytában együtt voltunk, egymáshoz költöztünk szinte. Most itt él Bp-en, így amikor akarunk találkozunk, és bármikor történhet bármi amit csak szeretnénk.


szabályok nincsenek, a helyzet és a kapcsolat hozza. A párommal így volt, de mint látod, ez egy kifordult helyzet, mert mi négy évet voltunk távkapcsolatban. Szeptemberben költözött fel csak.


Előtte egy párom volt, nagyon rövid kapcsolat volt, ott első randin már volt csók, és több randi után volt petting majd egy hónap után szex.


A szabályokat ne fogyeld, minden kapcsolatnak saját szabályai vannak attól függően, hogy milyen a két ember mit enged, mikor és meddig.


Egyébként akkortól kapcsolat, amikortól mindketten úgy érzitek, és kimondjátok, hogy ti egy pár vagytok.


23L

2012. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk elég érdekes a történet.. Középsulis lettem, az osztálytársam lett. Eleinte csak barátok voltunk, aztán azok sem, mert jött egy új osztálytársnőm, és totál belézúgott, kb a lány kihasználta, ugráltatta meg minden, az volt kb 1 év (nem jártak, csak a csaj elhívta mindenhová és húzta a mézesmadzagot előtte). Addig én nem találtam a helyem, kerestem a párom. Aztán egy barátom szervezett egy bulit és őt is elhívta, akkor már elkezdtünk közeledni egymáshoz, aztán többet találkoztunk, és a végén összejöttünk. A kapcsolat elején nem voltak olyan kötődések egymáshoz, de aztán nagyon nagyon megszerettük egymást, egyre jobban, és 1,5 éve vagyunk együtt. :)

Szerintem mindenkinél máshogy van ez a dolog.. Mi az első randin csókolóztunk, de lehet hogy azért mert már előtte valamennyire ismertük egymást.

2012. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi már hallottunk egymásról, de nem ismertük egymást, mégis minden gyorsan történt. Első találkozáskor beszélgettünk, másodiknál már elcsattant egy csók is, kb. a 10. randinál feküdtünk le...
2012. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!