Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sürgős! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit szeretek, de még nem mertem elmondani neki, most lenne rá lehetőségem, hogy ellógjak itthonról és elmennyek hozzá (ő tuti hogy még ébren van+az ablaka az utcafronton van és nincs előtte kerítés sem!) A gond azzal van, hogy ilyen szempontból "rosz" nevelést kaptam, arra neveltek a szüle, hogy mindent beszéljek meg velük, és hogy ha menni szeretnék valahová akkor előtte szóljak nekik (aki hasonló vagy ugyan ilyen nevelést kapott az megértheti) így nincs hozzá bátorságom, hogy ellógjak itthonról, vagyis ha valami rákényszerítene, lehet hogy meg tudnám tenni, de így mindig visszahúz valami mikor kilépnék az ajtón! Mit tegyek, segítsetek?!


16/F



2012. dec. 26. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
bátorság haver,szedd össze magad,de jobban járj,mint én,én megírtam egy csajnak,hogy vonzódom hozzá és szeretném megismerni,erre még válaszra sem méltatott...
2012. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megértelek!, de nem tudom rászánni magam, hogy lelépjek, valami mindig visszatart!
2012. dec. 26. 00:14
 3/9 anonim ***** válasza:

"elmennyek" "rosz".


Hát kartárs, nem nagyon megy ez a helyesírás dolog neked...


Amúgy mi az, hogy "kilógni"? Kamuzd, hogy holnap a Jenciéknél lesztek videójátékozni. (Gondolom a "most" nem a most azonnal át akarsz rohanni a csaj ablaka alá tolni egy szerenádot, mert akkor a faterja fog hazáig kergetni + dühös szomszédok, mert éjfél körül egy repedtfazékhangon előadott "Kéjk a szeme" jellegű daltól garantáltan sokan a falra fognak mászni) :D

2012. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem épp szerenádra gondoltam, de a most, az "most"-ot jelent, és a helyesírási hibákért bocsi, sose megy 100% osan, de ha kicsit még bambulok is még rosszabb!!
2012. dec. 26. 00:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne azzal foglalkozz, hogy otthon mit gondolnak, nekem is ilyen volt régen.


Ha észreveszik, hogy ellógtál megmondod, hogy nem kocsmáztál, nem a haveroknál voltál, hanem egy csajnál. Egyből elkussolnak a szülők :D Esetleg megkérdezik kinél, de arra lehet mondani, hogy egyelőre legyen mindegy ;)


Szóval ne aggódj, menj.. ilyen miatt ne fájjon a fejed.

2012. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült :)
2012. dec. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mentem, mert idő közben kiderült, hogy ottalszik nála egy barátnője+fater mégsem aludt még itthon :(
2012. dec. 26. 14:50
 8/9 Taylor Smith válasza:
Mássz ki az ablakodon,és dugd meg! :D
2012. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is így neveltek, de ha én akarnék elmenni szólnék nekik ilyenkor általában azt mondják hogy inkább menjek másnap nappal, megkérdezik hol lakik és hogy fogok elmenni szerintem mond el a szüleidnek, hogy elmész, ha nem is mondod legalább vigyél magaddal mobilt, hogy feltudjanak hívni
2012. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!