Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért alakult ki lányoknál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki lányoknál az a kép, hogy a férfi 180 cm-től kezdődik? (Egy alacsony lány mi a francért szeretne nála jóval magasabbal összejönni? )

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 16:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
15%
Én is megfigyeltem már ezt, 175 cm alatt, ha nem vagy nagyon jóképű, esélyed sincs még a pici lányoknál se. Sajnos a lányoknál a külsőségek vannak mindenek felett, a belső egyet sem érdekel.
2012. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A-A nem magamból indultam ki, bár nem vagyok egy góliát 174 cm, de a lányok zöménél igenis ez elvárás, hogy legalább 180 legyél, vagy legalább a környéki. Van kivétel, akinek ez nem fontos, de általában ez az egyik fő elvárás. És ez akárhogy is van, tény!
2012. dec. 26. 17:17
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan már! Nálam is "elvárás" volt egész addig, amíg bele nem zúgtam egy 168 centi magas srácba. Nála egy kicsit sem érdekel a dolog.


Ha szerelmes vagy, akkor nem számít. Szerelem nélkül meg úgysem érdemes kapcsolatot kezdeni :)

2012. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%

190 cm-es férfi vagyok, nem mondanám magam rossz képűnek (barna haj, zöld szem), nyitott vagyok (nem kujon, hanem érdeklődésileg), szerteágazó érdeklődési kör jellemez, és eddig még csak két nővel volt kapcsolatom. Szerinted miről beszélünk?


F/24

2012. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%

Amiben hiszel - ami a meggyőződésed - az fog történni veled... Esetedben sosem fogsz egy csajt sem találni, mert abból indulsz ki, hogy egyik sem akar veled kikezdeni... És így is lesz. Mi több ha Te magad próbálkozol akkor sem fog összejönni, mert vagy nem lesz szerencséd vagy látszani fog rajtad, hogy nem érzed jól magad... A hozzálláson kell változatni, mert az mozgatja a szerencsét. Ha elfogadod magad és nem görcsölsz azon, hogy a csajok csak a magasakat szeretik - holott ez sem így van, különben már mindenki 180 FELETT Lenne, mert az alacsonyak kihulottak volna, mert egy gyereket nem hoztak volna össze...) akkor majd összehoz a szerencse pont egy olyan csajjal akinek nem is számít a magasság... Akinek meg a magasság számít csak - az annyit is ér. Az ilyenek max. 1éjszakás kalandra jók, másra nem. Probléma még, hogy hiába találkoznál most olyan csajjal akit nem érdekel a magasságod, Te annyira ki fogod hangsúlyozni az alacsonyságod, hogy előbb-utóbb érdekelni fogja...


Te életed, élhetsz ebben a meggyőződésedben - és ez is fog történni.


A magasságodra úgysem vagy hatással egyszóval úgysem tehetsz ellene... Bár nem is jön az alacsonyaknak ez rosszul, mert tökéletes kifogás. "Jáj álácsony vágyok és a földön az összes nő a magasakra hajt akkor meg se próbáljuk, csak rinyáljunk"...


A legtöbb alacsonynak nem a magsságával van a baj, hanem azzal ahogy ehhez állnak... Többségükön látszik, hogy rosszul érzik magukat így, nem tudják ezt elfogadni és persze a meggyőződésük, hogy az alacsonyakat mindenki utálja és sosem fog összjönni nekik, mert örök szabály hogy csak 180,1 centitől lehet kemény valaki... Egy részük kompenzálni próbálja, nagy autóval, magas fizetéssel - belőlük lesznek a kis mitugrász főnökök, vagy a r*hadék törpe kollégák akik mindenkit beköpnek, hogy "A Kovács túl hosszú ideig tartózodott a wc-n" - válnak ezáltal közutálat tárgyával ami elé ismét az alacsonyságukat állítják mint pajzsot egyben megerősítve a saját meggyőződésüket "Hát az alacsonyakat mindenki lenézi jáj miért vagyok alacsony". Az ilyen főnöknek meg pont olyan kollégái lesznek akik megutálják - igaz ők pont azért krülnek oda, mert ők meg a hülye főnököket utálják és meggyőződésük, hogy minden főnök g*ci... És meg is kapják ezt...

2012. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
37%

#14 A magasság szükséges, de nem elégséges feltétel a csajozáshoz. Jóképűnek is kell lenni, nemcsak magasnak.

#15 Fogalmad sincs róla, h működnek a nők, mert neked nincs probléma a külsőddel. Egyébként valóban kihulltak az alacsonyak, mivel régen sokkal kisebb volt az emberek átlagmagassága. Pár generáció múlva tényleg nem nagyon lesz 180 centinél kisebb ember.

2012. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapot voltam fent társkeresőn és a lányok zöme írta azt, hogy legalább 180 magas legyen a srác, ezért tettem fel a kérdést. Hogy ez valóban olyan fontos szempont-e.
2012. dec. 26. 17:43
 18/28 anonim ***** válasza:

" mert neked nincs probléma a külsőddel." :)


Valójában van. Csak már messze nem élem meg akkora tragédiaként, mint pl. 1-2 héttel ezelőtt. Tisztában vagyok a hiányosságaimmal - igyekszem őket nem felnagyítani vagy egésznap ezért aggódni... Aki nem tudja ezeket elfogani - az később sem fogja és teljesen feleslegesek az ilyen "csajozástitanácok" meg "pua" meg a többi könyvben olvasható taktikázásokat követned, mert 1-1 éjszakás kalandot elérhetsz jó dumával meg határzottággal... De amíg problmád van magaddal addig nem fog menni a dolog. Legalábbis hosszú távon biztosan nem. Persze egyre nagyobb üzlet és egyre nagyobb pénzek vannak ebben - és igény is van rá, úgyhogy a dolog élni fog. És vannak páran akiknek tényleg csak ez a végső löket kell... (Mondjuk sok haverom van akik olvasták ezen műveket és egyik sem ezen tanítások miatt jöttek össze a barátnőikkel - egyikük esetében már a menyasszonyával - hanem sokkal mélyebb okok voltak a dolog mögött és sokakat a szerencse hozott össze... A szerencse a fő kulcsa ennek, de a szerencse legjobb ellenszere a göcsörtös akarás meg az állandó aggodalom...)


Aki nem tud elfogadni - ne fogadjon el. Van még sok csaj akik meg igen. Ugyanez igaz fordítva is. Majd a szerencse elintézi egyszer. De állandóan ezen görcsölni... Egyrészt tönkretesz, másrészt akadályozza a fejlődést és így végképp nem fogsz összejönni senkivel. Ezt még az erre kitalált "csajozási" könyvek is megerősítik.


A baj legtöbbször - sőt mindig - bennünk emberekben van nem a körülményekben. A körülményeket legtöbbször mi magunk alakítottuk ki - ha nem is mással elég pár begyepesedett gondolat hogy "az alacsonyakat senki nem szereti, senkinek nem leszek jó". Először magadnak legyél jó. Amíg ez nem megy, addig másnál se fog menni.


De azért kívánok ebben sok segítséget és kitartást - én is ezen az úton járok, egyenlőre csak lassan, de lesz ez jobb is :D


Nem a tökéletesség a cél, csak a javulás. Neked is ez legyen és minden menni fog... Valamilyen mértékben.

2012. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
62%

" és a lányok zöme írta azt, hogy legalább 180 magas legyen a srác"


És neked ilyen külsőségekre adó felszínes nők kellenek? Ha igen akkor álmokat kergetsz az ilyeneknek ezek ellenpárjai a "csaj csöcse legyen 95D" bunkó pasik valóak akik jól megcsalják őket aztán mehetnek rinyálni. És általában így is történik lásd gyakorikérdések tinilány-plázacirmos vonulatának mindennapos kérdéseit.


Miért? Mert úgy tarják minden férfi bunkó. És lám.

Fordítva is. "Az össze nő üresfejű buta ribanc" - És ezeket is fogják ki koppanak is nagyokat mikor ezen csajok benyelik a fizetésüket.


De sokak szerint ez a normális, ez az aminek lennie kell. A média jó munkát végzett. Pontosabban végez mindmáig. Nem szabad hinni neki.

2012. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
10%

"És neked ilyen külsőségekre adó felszínes nők kellenek?"

Nincs sok választásunk, mert csak ilyenek léteznek.

2012. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!