Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért alakult ki lányoknál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki lányoknál az a kép, hogy a férfi 180 cm-től kezdődik? (Egy alacsony lány mi a francért szeretne nála jóval magasabbal összejönni? )

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 16:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Nincs sok választásunk, mert csak ilyenek léteznek."


Talán rossz helyen keresgéltél eddig... Illetve amíg ez alapján kezdesz neki a dolognak addig pontosan ez lesz: ilyen lányokba fogsz botlani.


Pedig mennyi ellenpélda van! Csak a legtöbbjüket nem mutogatják a tv-ben, mondván "unalmasak" és így a többség nem ezekre figyel hanem arra amit viszont mutatnak a médiában... Üresfejű, de szép csajokat és bunkó pasikat...


Tényleg sok ilyen van, de ki lehet őket kerülni... És akkor meg fogod találni azokat akik nem ilyenek... Mert vannak jópáran...


Nehéz elhinni, de tényleg van ilyenek. Igaz nem a plázában és a diszkók környékén... Igaz ott is előfordulhat 1-2 ilyen csaj - akik még jól is néznek ki! - csak ők "láthatatlanok" a felszínes figyelőnek... Mert ugyebár a csajok csak felszíensek lehetnek - így elsőre ki is fogod magadnak a legfelszínesebbet. A vele való fiaskó után pedig megerősítheted: "És tényleg az összes csaj ilyen!"


A Te döntésed, hogy hogyan cselekszel... Van akinek pont a felszínes csajok kellenek - mert ők pedig a "szex és más semmi" szerint élnek.


Ezer mázli, hogy ilyen sokféle ember létezik. Mindenki megtalálja a saját barátait, barűtnőjét... Ha nem akkor valamit rosszul csinál. Lehet hőzöngeni, körülményezni, pénzre vagy magasságra fogni... Kényelmes dolog.


A probléma viszont inkább fakad magából az emberből, mint a körülményeiből. Mindig van kiút szinte...

2012. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
17%

Nálam azért elvárás, mert 178 cm vagyok :) Inkább 190 legyen, nagyon kellemetlen, ha magassarkúban alacsonyabb, és nem csak nekem, neki is.


Viszont nem értelek titeket, sok alacsony barátnőm van, de mindnek 170 cm körüli pasija van.

Az egyiknek csak azért van nálam is magasabb pasija, mert imád holdjáróban járni :D 15 cm-es cipőkben jár, eszméletlen, hogy nem törte még ki a lábát :D Viszont nem emiatt van a párjával, lassan már esküvő :)

2012. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#21 Egyedül plázában meg diszkóban nem kerestem még, mindenhol máshol igen, és soha nem kellettem senkinek a külsőm miatt. Máshol is ugyanolyan felszínes minden lány, legfeljebb jobban tagadják.
2012. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
Én 178 vagyok és sosem volt probléma emiatt. Szerintem ez csak egy kifogás, amivel bizonyos fiúk takarózhatnak ahelyett, hogy szembenéznének az igazi okkal.
2012. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
36%

# 23

Látom ez a meggyőződésed... Én elmondtam a saját véleményem, egyebet nem tehetek :) Azért sok szerencsét a dologhoz. Kis "vigasz" - én 188 vagyok mégsem volt kapcsolatom - igaz én már nem fogom külsőségere vagy "az összes csaj felszínes"-re. Én magam követtem el hibákat, túl sokat aggódtam és görcsöltem a dolgon, illetve felnagyítottam a hiányosságaimat... Így nem lehet.


# 24

És ez így van. De ha ők így boldogok - egészségükre. Bár ha nem tesznek semmit, csak maradnak itt napi 10 "miért tálja mindenki az alacsonyakat, jaj alacsony vagyok hujujujj" kérdéseket gyártva akkor még 30 évesen is itt fognak siránkozni... (Feltéve ha most vannak úgy 20-25 között... Ennyi idő alatt angolul is megtulhatnának akár... Vagy japánul aztán go Japán ott sok az alacsony csaj... És majd eldől tényleg az volt-e a probléma... (És döbbennek rá, hogy nem)


De ettől függetlenül sok sikert kívánok minden alacsony srácnak - ha félre tudják tenni ezt a dolgot és meg tudják magukat szeretni és nem fognak ezen görcsölni 24 órában... Fog ez menni. Ha lassan is, de fog!

2012. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
9%
Xenophilius, már írtam fentebb, h a magasság nem minden, jóképűnek is kell lenni. Ha csúnya vagy, bárhogy is állsz hozzá, sose fogsz kelleni a csajoknak, majd meglátod.
2012. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
45%

"sose fogsz kelleni a csajoknak, majd meglátod."


Akkor nem. Na bum. Akkor egyedül fogom jól érezni magam :)


Ha meg nagyon kínoznak a hormonok irány a "rossz lányok" bázisa... És meg is van oldva.


Az pedig kizárt, hogy valakit az összes magyar nő elküldje... Persze vannak bázisok ahol mindenki el fog: feministák, plázaribik, diszkókirálynők, gimnazisták, nagyigényűek...


De tudod mit? Ez sem szegi kedvem! Majdcsak lesz valahogy. Ha lesz örülni fogok neki. De enélkül is lehet boldog az ember. Csak meg kell tanulni.

2012. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
9%
Dehogynincs. Aki alacsony v csúnya, azt minden csaj elküldi. Aki mindkettő, attól pedig különösen undorodnak.
2012. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!