Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nálatok mivel lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok mivel lehetne mostanság a szívetekbe belopni magát az embernek? Mitől ájulnátok el jó értelemben az ismerkedést illetően?

Figyelt kérdés

Egy érdeklődő férfi.


Kort írjatok.


Én 24.


2012. dec. 26. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Férfias kisugárzás, kedves mosoly, értelmes beszéd, ízléses külső. És ne hívjon csajnak...

24/L

2012. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Intelligencia, tájékozottság, műveltség.

Ha valakiről kiderül az első randin, hogy ezekkel rendelkezik, az nálam igen jó esélyekkel indul.

24

2012. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nos, kedves kerdezo!

szerintem minden csajt mas vesz le a labarol, de azert leirom a ram vonatkozo dolgokat: imadom ha a pasi egyeniseg, tunjon visszafogottnak, de legyen szenvedelyes, legyen benne valami plusz ami kulonlegesse teszi. en sajnos megismerkedtem egy ilyen sraccal, o egyszeruen tokeletes volt, zongoran es gitaron is irt nekem dalt, a kozosen toltott ido maga volt az alom, beleszerettem es a mai napig szeretem ot, tudom , hogy o az igazi. mar majdnem ket eve szakitottunk , de keptelen vagyok elfelejteni ot. o egy csodalatra melto ember, nagyon hianyzik, probaltam mast keresni, de mindent elront ha megcsokol egy pasi mert nem esik jol, csak is ot varom. szoval ha kulonleges egyeniseged van azzal tuti bevagodsz, add onmagad. :)

17/L

2012. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem sok mindentől "ájulnék" el, eddig egy olyan pasi sem volt akitől ugymond dobtam volna egy hátast, gondolom ez személyfüggő, szerintem minden csajnak más jön be, ált. megéri tájékozódni előtte kicsit az illetőről.

24/L

2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!