Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek bejön az, ha egy nő természetesen szép? Vagy a kimázolt műnők a nyerők? Nektek melyik a vonzóbb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem attól függ, hogy milyen közegben nézed...:) Szórakozóhelyen, koncerten, stb., érthető módon a kimázolt csajok "kelendőbbek", de azt is vedd hozzá, hogy ilyen helyeken a srácok nagyrészt nem komoly kapcsolathoz keresnek partnert.

Viszont a hétköznapokban sokkal esztétikusabb szerintem egy természetes, vagy alig sminkelt lány... Oké, én ezt nőként mondom, de majd próbáld ki.:) Kistini koromban én elég erősen sminkeltem a szemem, stb., de mostanra már benőtt a fejem lágya:D, és sokkal több "elismerő" pillantást kapok mint akkoriban. Mostanában csak szempillaspirált használok (ha szükség van rá, korrektort) + ha szórakozni megyek, akkor pirosító esetleg. Ennyi. Hidd el, nagyobb a siker...:D:D

2012. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes tetszik.
2012. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi neked a műnő?? Ha a vokság virág féle akkor nem, nem az tetszik jobban a pasiknak, és nemtudom hogy milyen közegben mozogsz, hogy neked ez jött le...

De ha neked már ez is műnőnek számít: [link]

Akkor a műnők tényleg kelendőbbek...

21L

2012. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Annyira egyértelmű kérdés, annyira szinte szájbarágós, szinte felesleges is a válasz. Szerintem nem sokan vannak, akik a műnőket részesítik előnyben.

CSak ugye sok a ronda, és vannak ezek közül akik kiszépültek ilyen olyan risszrossz praktikákkal, aztán ezeket jól ki lehet szúrni, észrevenni, kapósak lettek, de a természetesen szép nők mellett labdába se rúgnak.

Egyszerüen egy természetesen szép nő smink nélkül is nőnek néz ki, nő feje van, és szép arcbőre, finom vonásai. egy természetes nő az pont olyan mint amikor megszületett, kisbabakorában, csak felnőtt és ruhát hord. De semmi más szírszar nincs rajta, még ékszer se kell rá!

A ronda nők nagy előszeretettel szeretik kamusítani magukat, mert melletlenek ezért bejön a szilikon implantátum , mert faszinak néznak ki, ezért nővé pingásszák az arcukat, hátha ettől kapósabbak lesznek a durva arcvonásai ellenére, mert tök unalmasak, ezért tetoválással próbálnak kompenzáltatni valamit, karácsonyfát fabrikálnak magukból a sok magukra aggatott ékszerekkel, ezek olyan gejj dolgok. csak parasztvakítás mind.

Ha rusnya, akkor menjen plasztikai sebészhez, meg váltson életmódot, de ne gagyisítsa magát. A plasztikai sebészetnél meg nem a szilikonos beavatkozásokra kell konkrétan gondolni,meg a nyomorék botoxra, hanem arckorrekcióra,attól még nem lesz műnő, ha átszabatja az orrát, állát.

2012. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért a Vokság Virág az kö keményen jó nő, a plasztikai műtétei ellenére is. De főleg azért, mert alapból nagyon szép lány, csak utóbb kicsit elcseszte magát. Talán ő az egyetlen kivétel, aki ilyen plasztikamaca, de mégis álaltira tetszetős.
2012. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi...szerintem nagyon csúnya és pont hogy ő a tökéletes példa a műnőre :) [link]
2012. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem Voksán Virág egy gyönyörű nő talán az egyetlen aki műtét után sokkal jobban néz ki! [link] De őt és még pár playmate csajt leszámítva a természetes.
2012. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sztem kva jo no.Jo az alakja, van rajta hus, nem anorexias, egyedul a szaja nem tetszik;az nagyon nem.
2012. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!