Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nincs mit tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs mit tenni?

Figyelt kérdés

Van egy haverom (23/f), aki tetszik nekem. Elég félénk, de a barátaink azt mondták, ő ilyen, és látják rajta, hogy bejövök neki ezért kezdeményezzek. Meg is tettem, de nem úgy sült el, ahogy vártam, nem történt semmi. A közös barátunknak azt mondta, nagyon megkedvelt, meg is akart csókolni többször, de rájött, hogy nem vagyok az esete és nem akart fájdalmat okozni. Tisztázni akartam vele, de nekem nem mondott semmit, csak azt, hogy emiatt nem akar elveszíteni. Mit gondoltok, van esély, hogy túllépjünk a barátságon, vagy inkább adjam fel a reményt és ne kockáztassam a mostani kapcsolatunkat?

20/l



2012. dec. 29. 03:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha aztmondta nem vagy az esete, akkor itt nincs is miről beszélni:) lépj túl rajta
2012. dec. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kockáztasd a mostanit. Már egyszer megmondta, hogy nem vagy az esete.
2012. dec. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. dec. 29. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ti is elértetek arra a szintre, hogy fontosabb lenne a barátság.
2012. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:(
2013. jan. 4. 23:44
 6/9 Hanariko ***** válasza:
100%
Azé' az elég érdekes, hogy oké hogy nem vagy az esete, de akkor meg minek akart csókolgatni? Elég furák nekem ezek a "egyszer csak rájövök, hogy nem tetszel" dolgok.
2013. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzá kell tennem, hogy ivott.
2013. jan. 17. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs mit tenni,mert nem kellesz neki komolyan.Hagyni kell.
2013. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lépj túl és ismerkedj más férfival. Házinyúlra nem lövünk szabály érvényesül ilyenkor.
2013. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!