Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek oda merjek menni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek oda merjek menni? Azt írta itt valaki, hogy "és nekem kell futni a fiúk után mert egy se jön oda csak akik tényleg szintén ilyen kis gázosak de mellé még rondák is vagy szimplán 2 fejjel alacsonyabbak". Honnan tudjam, hogy gázos vagyok-e?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Te az az alacsony srác vagy, aki már sok kérdést kíírt ezzel kapcsolatban?


Ha igen, ha nem, biztos nincs rendben veled valami, ha feltetted ezt a kérdést.

2012. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy gázos vagy:) ha gondolod küldj privátban képet. 15/L és nyugodtan menj csak oda, ha értelmes a csaj nem fog neked ilyet mondani, sem pedig hisztizni
2012. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

há' ha igaz amit mellé írt a nő... hogy - nem érted a viccet, enyhén antiszoc vagy, nem tudsz miről beszélgetni, ásítoznak melletted még a haverok is, sértődős túlérzékeny vagy

ja meg 2 fejjel alacsonyabb és hasonlítasz shrek-re

de látod, neki is bejött szal... próbálkozz

2012. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok alacsony vagyis hát 180 centi felett vagyok 1 vagy 2 centivel, de nem vagyok kicsi úgy gondolom

csak kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem leszek neki elég jó

ásítozni nem szoktak...

2012. dec. 29. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
NEm értem. A kérdésben fiúk után kéne futnod. Akkor gondolom lány vagy. Vagy most mi van? Van ennek a kérdésnek előzménye? Akkor gondolom. Várjál elolvasom azt is, hogy értsem a kérdésedet. :D haha
2012. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem, lehet hülye vagyok.

De szerintem menj oda, miért ne mehetnél, próba szerencse, lehet ő oda sem mer menni és tetszel neki. És azért nem jöttök össze mert te nem mersz odamenni és ő sem mer.

2012. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt írta egy lány, hogy a pasik nem jönnek oda, de ha mégis, csak defektesek.
2012. dec. 30. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor menj oda, és légy te a kivétel!:)
2012. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem volt alacsony pasim, de nem az zavart h ő alacsony, hanem magamban zavart, hogy mér vagyok hozzá magas, én szerettem volna kisebb lenni, de csak hozzá képest, pedig én is csak 164 cm vagyok

de amúgy inkább magasabb lennék mint pici, de nem jó lósznyának se lenni, a közepes a legjobb, a pasikat ez zavarja meg a farokméret a nőket meg a kicsi mellek, meg minden egyéb

2013. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!