Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik osztálytársammal kölcsön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik osztálytársammal kölcsönösen érzünk egymás iránt (több, mint barátság). Viszont elég bonyolult a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársammal mindketten tudjuk,hogy nem csak barátként nézünk egymásra.Már olyanok is megkérdezték,hogy mi van köztünk,akik nem is igazán ismernek minket,szóval elég feltűnő.Rengeteget beszélgetünk,viccelődünk,nevetünk együtt,és amikor mellette ülök,azok az órák a legjobbak.Állandóan mosolygunk egymás társaságában.

Viszont ő más lányokkal kavar,de még így sem tud engem "hanyagolni",amit nem is szeretnék,mert nekem is fontos ő.Ha szeretném vele megbeszélni a dolgokat,kibújik alóla,igazi pasis tulajdonsága ez.Én szeretném vele megpróbálni,de ő úgy áll a dolgokhoz,hogy osztálytárssal nem,hiába vagyok nagyon különleges neki.Gondoltam már suli váltásra is,mivel nagy városban lakunk,van 5-6 gimi is,de a barátaimat viszont nem szeretném otthagyni egy fiú miatt.

Meg lehet valahogy változtatni a véleményét,vagy mit csináljak?Mert nagyon rossz,hogy minden nap úgy viselkedünk egymással,hogy holnap akár több is lehet,de sosincs,és kezdek belefáradni.Viszont nem tudok csak barátként nézni rá.

17/L



2012. dec. 30. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Neki te csak egy nagyon menő szóban vagy. Barátzónában.
2012. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a srác csak haver, eszembe nem jutna többet belegondolni...Ha ennek a srácnak barátságnál több lennél, nem kotorna más lányok után...még brahiból sem, mert tartana attól, hogy elveszít, és akkor se barát, se nő...
2012. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha szeretném vele megbeszélni a dolgokat,kibújik alóla,"


"Mert nagyon rossz,hogy minden nap úgy viselkedünk egymással,hogy holnap akár több is lehet,"


Ez a pasi tőled semmit nem akar mint nő.


"Viszont nem tudok csak barátként nézni rá.

17/L"


Te viszont valószínűleg már induláskor kamuztál, mert nem haverként tekintesz rá.

2012. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!