Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 napja regisztráltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja regisztráltam egy társkeresőre és írtam egy lánynak, de el csesztem, helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés
Hát,szóval rá kérdeztem az alakjára és ahogy kiderült,ez neki sértő volt.De utánna még vitatkoztunk vagy 1 órát,hogy most akkor ez jogos volt-e,meg szabad-e ilyet.Közben ki derült,hogy tetszem is neki,és egyébként szimpatikus lennék,de szerinte felszínes az ilyesmi,és most még haragszik.Ki derült hogy sok dologban egyezik a véleményünk is.Összesen 2 és fél órát irogattunk...
2012. dec. 31. 15:32
 1/6 A.Romanov ***** válasza:
Ezt elkontárkodtad. És tényleg felszínes dolog volt :)
2012. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenekelőtt tanulj meg helyesen írni.

Amúgy sztem lehet még esélyed nála, annak ellenére, hogy tényleg nagy köcsögség volt megkérdezni.

De ha annyira haragudna, akkor többet nem is állna veled szóba...

2012. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség én nem haragudnék meg azért mert megkérdezik milyen alakom van nem is értem a csajt 20/L
2012. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha csak azt kérdezted hogy milyen alkatú az normális, de ha szidalmaztad az már nem. Lehet emiatt most azt gondolja hogy szórakozni akartál vele egy kicsit, valszeg ennek annyi.
2012. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Közben ki derült,hogy tetszem is neki,és egyébként szimpatikus lennék" Ez tipikusan olyan lehet mint mikor a elövetsz egy hibát a munkahelyeden és akkor jön a főnöktől a "pedig már fizetésemelést akartam adni". Dehogy akart. Csak még jobban fájdítani akarja a lelkedet. Mint itt a csaj. Így jártál.
2012. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még most sem érteném ,miért annyira fájó ez neki.De le írta,hogy mostanában fogyott x kilót és azért érzékeny erre.Nem tudom igazából elég furcsa...De valahogy elég kapós vagyok valamiért,már 4 lánnyal ismerkedem.De csak ismerkedem,egyikkel sem randiztam még,ha egy sikeres randin túl leszek,akkor szüneteltetem a többit.És az a vicces,hogy szép ember sem vagyok,és elég durva is,amint ez a helyzet is mutatja,mégis valamiért nem vagyok nekik taszító.
2012. dec. 31. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!