Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves, lány vagyok. Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves, lány vagyok. Olyan szerencsétlennek érzem magam. Nekem nem megy a "pasizás". Szerényebb, visszahúzódó természettel is fogok magamnak találni vkit?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy lesz pasid. Ha nem megy, akkor nyis a pasiknak ne erőltesd. Úgyis a pasiknak kell csajozni. Így is te döntöd el, hogy fogadod-e a srác közeledését. Csak várnod kell, és neked is lesz párod.
2008. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Először is: nyugi, még nem késtél le semmiről. Én 20 vagyok, 1 éve van párom, előtte nem volt senkim, és eléggé el voltam keseredve. Nem járok "bulizni", mert nem érdekel, és soha nem másznék rá egy pasira csak azért, hogy legyen. Aztán egyszer csak, amikor nem is számítottam rá, elkezdődött ez a kapcsolat, és nagyon örülök, hogy így alakult! Szóval, félre az előítéletekkel: mindenki, aki egy kicsit is szimpatikus, megérdemel egy esélyt, még ha elsőre nem is tűnik az esetednek. Kitartás, türelem, és meglátod, hamarabb jön a nagy szerelem, mint gondolnád! :)

Ja és a legtöbb pasi kifejezetten visszataszítónak tartja a nagyhangú, öntelt csajokat, és csak egy éjszakára kellenek nekik. :P

2008. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
82%

Az előttem szólóval teljesen egyet tudok érteni, jópár férfitársammal egyetemben...Általában ugy megy ez h a nyomulós csajok egy éjszaka, a "normális" kedves aranyos csajszik pedig a bnők, szal nyugi...:)

-Zoli-

2008. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nálam ugyanez a helyzet mint a kérdezőnél annyi különbséggel, hogy 20 éves vagyok és fiú....
2008. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Én is olyasmi vagyok, mint Te. Szerényebb, visszahúzódóbb. És már 8 hónapja boldog vagyok a barátommal:) És 16 éves vagyok. Ne aggódj a normális pasiknak ezek a fajta lányok kellenek akiknek nincs nagy szájuk, nem "ribanckodnak" (bocsi a kifejezésért) és stb. Remélem segítettem:)
2008. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Képzeld én is így voltam.Nekem sem ment a pasizás és egy ideig nem is volt barátom.Csak amikor már feladtam ezt a pasizás dolgot onnantól kezdtek rámszálni a pasik.Van már barátom is. :)
2008. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Észrevételeim szerint, minden esélyed megvan arra, hogy találj valakit. Az tény, hogy van olyan, akinek semmi féle erőfeszítésébe nem kerül, és van akinek várni kell egy kicsit, de ne aggódj. Ezen tulajdonságokkal nincs semmi probléma, és idővel ezek változni fognak. pl. bátrabb, tapasztaltabb leszel. Esetleg, ha van kedved beszélgetni vegyél fel msn-re:vsandri69@hotmail.com

2008. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Simán jó, egyes férfiakat ez indít be, csak azért egy kis visszacsatolás legyen ;)
2008. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Semmi gond nincs a szerényebb visszahuzodó természettel. Szerintem a legtöbb normális srác szereti az aranyos csajokat és ez a természet nagyon aranyos :). Persze hogy találni fogsz ha nyitott vagy :)
2008. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
85%
18 vagyok,és még soha nem volt pasim.Nekem se megy,úgy tűnik.Néha elkeseredek emiatt,de mindig igyekszem túllépni rajta.Nem érdemes keseregni,attól nem lesz pasink,nem igaz?:)Majd eljön az ideje...
2009. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!