Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hódítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik,a lány nagyon szép szinte gyönyörű,én egy átlagos fiú vagyok akit az ilyen lányok észre sem vesznek.1 évvel időssebb mint én gimis én meg szakközepes,szóval esélyünk sincs összefutni.Csak a neten beszélünk mert meg csak 1hónapja írtam rá és ő nem olyan lány h egyből meglehet kapni!Szóval amikor beszélünk akkor olyan szótlan mintha nem örülne neki h írok,mindig én írok rá ő soha kicsit olyan mintha nem akarná h beszéljünk.

2013. jan. 1. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor biztos nem is akarja azt. szerintem felejtsd el.

figyi adnék tanácsot, ha azt írtad volna, hogy tök jól elbeszélgetsz vele, de így. legyen büszkeséged.

2013. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"amikor beszélünk akkor olyan szótlan mintha nem örülne neki h írok,mindig én írok rá ő soha kicsit olyan mintha nem akarná h beszéljünk."... hidd el, ez nem véletlen:)

16/L

2013. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hívd el élőben :)
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
á--sztem ne hagyd annyiban csak mert--lehet hogy nem kellesz neki--csak akk mondj le róla ha ezt iztosan tudod.de addig meg hajrááá:) hívd el valahova sztem..vagy ha nem mernéd akk kérdezd meg face en hogy lehet e több köztetek mint barátság vagy hasonlo
2013. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte gyönyörű? :)
2013. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer rákérdezhetsz, hogy elmenne-e veled valahova. Ha azt mondja, hogy nem, akkor hagyd.
2013. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!